You are here

14/03/2024

Харків – місто, яке постійно потерпає від російських обстрілів. Попри жахи війни та руйнування, мобільна бригада соціально-психологічної підтримки UNFPA продовжує працювати у місті та допомагати постраждалим від гендерно зумовленого насильства.

З вересня 2022 року ця мобільна бригада надала вже понад 5000 консультацій та продовжує допомагати тим, хто потребує.

“Для мене дуже важливо працювати в мобільній бригаді, тому що це можливість допомагати людям та місту, в якому я проживаю”, – розповідає Олена Кузнєцова, психологиня Мобільної бригади

Як працює мобільна бригада у Харкові та як знаходить сили допомагати іншим? Дивіться у відео.

Мобільна бригада у Харкові працює за підтримки Гуманітарного Фонду для України. Звернутися по допомогу до Харківської мобільної бригади можна за номером: +380952825725.

Контакти мобільних бригад можна знайти  за посиланням

02/05/2023

Korosten, located in approximately 70 kilometres from the Belarusian border, was subjected to constant fire at the beginning of the full-scale war. Residential areas of the city were hit by rockets several times.

According to Alina Pashinska, locals required psychological support. When UNFPA created a social and psychological assistance mobile team in the city last year, Alina became its specialist and began doing what she does best —helping others.

Now, mobile teams provide reliable support to survivors of both domestic and war-related violence.

To learn how the mobile teams are changing the lives of Korosten residents, please watch the video.

To receive assistance from specialists, please contact the following numbers:

+380505331078

+380961415186.

The social and psychological assistance mobile team in Korosten work thanks to financial support from the USAID Bureau of Humanitarian Assistance.

 

#Korosten #psychologicalsupport #mobileteam #USAID

02/05/2023

 

Коростень, що у приблизно 70 кілометрах від білоруського кордону, на початку повномасштабної війни потерпав від постійних обстрілів. Декілька разів ракети влучали у житлові квартали міста.

За словами Аліни Пашинської, місцеві мешканці потребували психологічної підтримки. Коли минулого року UNFPA створив у місті мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги, Аліна стала її фахівчинею і почала займатися тим, що вміє найкраще – допомагати іншим.

Зараз мобільні бригади надають надійну підтримку постраждалим від домашнього насильства та насильства, пов'язаного з війною.

Про те, як мобільні бригади змінюють життя мешканців Коростеня, дивіться у відео.

Щоб отримати допомогу спеціалістів звертайтесь за номерами:

+380505331078

+380961415186

Контакти мобільних бригад у вашому місті шукайте на сайті UNFPA

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги в Коростені працює завдяки фінансовій підтримці Бюро гуманітарної допомоги USAID.

25/04/2023

Центр допомоги врятованим — це установа, створена Урядом України, де усі, хто постраждали від війни можуть отримати комплексну соціально-психологічну підтримку в одному місці.

Яку допомогу можна отримати у Центрах?

  • психологічна допомога;
  • юридичні консультації;
  • інформаційна підтримка з медичної допомоги, державних виплат, гуманітарної допомоги, тимчасового прихистку;
  • комплексна спеціалізована допомога у випадках насильства, пов’язаного з війною.

Адреса і контакти Центру: вул. Соборності, 58, 2 поверх.

Контактні телефони:

+38 (097) 944 96 01,

+38 (099) 014 74 45

Графік роботи: пн – пт з 09:00 до 15:30.

Дізнавайтесь адреси Центрів допомоги врятованим в інших містах на нашому сайті UNFPA або на Платформі допомоги врятованим: https://www.help-platform.in.ua/

Центр допомоги врятованим у Полтаві створено за ініціативи Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, Полтавської обласної військової адміністрації, Полтавської міської ради та ГО “Інноваційні соціальні рішення”.

25/04/2023

Коли в Україні почалася повномасштабна війна і Суми потерпали від обстрілів, Марія Вертель прийняла рішення, що не покидатиме міста, а допомагатиме всім, хто цього потребує. Коли ж у квітні 2022 року в місті створили мобільні бригади соціально-психологічної допомоги UNFPA, очолила одну із них.

За цей час Марія чула сотні слів вдячності та найбільше, каже, запам'ятався випадок, коли клієнтка принесла фахівцям мобільної бригади букет квітів й розповіла, що завдяки підтримці змінила своє життя.

Цього місяця мобільним бригадам виповнився рік: рік підтримки, тепла, любові, рік тисяч розірваних кіл насильства у тисячах українських родин. Щоб отримати допомогу мобільних бригад у вашому місті, звертайтесь за номерами, вказаними на сайті UNFPA

Мобільна бригада у Сумах працює за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID, мобільні бригади у Сумській області діють завдяки фінансуванню Гуманітарного фонду для України (UHF).

18/04/2023

“Коли я почала шукати нову роботу, люди часто сміялися, коли дізнавалися, скільки мені років”, - розповідає Людмила з Хмельницького, клієнтка національного “ВОНА хабу”.

Жінка у 47 років вирішила змінити професію, а до того – 30 років працювала у дитячому садочку. 

З якими викликами стикнулася жінка, як їй вдалося подолати ейджизм та розпочати шлях навчання у сфері IT? Про це вона розповіла UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. 

Кар‘єрний хаб «ВОНА» реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Навчальні ІТ курси проходили в рамках проєкту “Трамплін до рівності” Фонду ООН у галузі народонаселення і стали можливими завдяки фінансовій підтримці Швеції.

14/04/2023

34-річна Віталія Дробот із Кременчука працює психологинею понад десять років. Утім, навіть значний досвід і знання технік подолання стресу не вберегли фахівчиню від потрясіння, спричиненого початком повномасштабної війни.

«Як будь-яка людина, я відчула шок, заперечення. У ті дні в мене було багато записів клієнтів. Якщо перший час я трималася, згодом мене “накрило” і я плакала, мабуть, три дні», — Віталія пригадує свій стан у перші дні війни. Особливим шоком для неї стали новини із Бучі.

У квітні місто повернулося під контроль уряду України. Прийти до тями Віталії допомогло повернення до роботи на волонтерських засадах, адже, як каже фахівчиня, було надзвичайно важливо стабілізувати населення під час кризи.

«Я не ринулася повністю у волонтерську діяльність — як-от плетіння сіток, бо розуміла, що моя допомога далі — стабілізація населення та пропрацьовування наслідків війни. Відчувала, що отак точково я можу бути набагато кориснішою», — ділиться психологиня.

Наприкінці липня Віталія доєдналася до роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для постраждалих від гендерно зумовленого та /або домашнього насильства у Кременчуку на Полтавщині, яку створив Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Великої Британії.

Щоб отримати допомогу мобільної бригади звертайтесь за номером: +380662500133;

Контакти мобільних бригад у вашому місті шукайте на сайті UNFPA.

29/03/2023

“Коли дитина приходить і каже: “Дякую, тітко Аню, я тебе дуже люблю і хочу, щоб ти до мене приходила” — це велике щастя. Я бачу щасливі очі, щасливі очі дітей і це надихає. Вони не бояться соціальних працівників. Це показує, що наша робота не даремна” — так про відгук від клієнтів говорити Анна, соціальна працівниця мобільної бригади соціально-психологічної допомоги UNFPA у Полтаві.

Він квітня у місті та радіусі 50 кілометрів від Полтави працює мобільна бригада. До її складу входять дві соціальні працівниці і психологиня. Завдяки їм десятки клієнтів вже встигли розірвати коло домашнього насильства і почати нове життя.

“Якщо людина хоче змін, завжди знайдуться ті, хто допоможе”, — говорить Анна.

Як працює мобільна бригада, дивіться у відео.

Щоб отримати контакти мобільної бригади у місті Полтава, звертайтесь за номерами:

+380507300993

+380676105802

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги UNFPA працює завдяки підтримці уряду Великої Британії. 

25/03/2023

Natalya is from the city of Cherkasy. She works at a sewing machine and paints. Previously, the woman changed many jobs, but in 2015, an accident happened - Natalya received a spinal cord injury.

After that, the woman's life changed dramatically. She began to move with the help of a wheelchair. However, there was a need to experience both this and domestic violence.

How has Natalya managed to adapt to a new life, break the cycle of violence, and find herself in such a difficult period? Watch the story. 

The "VONA" career hub project is implemented by UNFPA with the financial support of the Embassy of Great Britain.

25/03/2023

Наталія з міста Черкаси. Зараз вона займається шиттям та малює. Раніше жінка змінювала багато різних робіт, проте у 2015 році трапився нещасний випадок – Наталія отримала травму спинного мозку. 

Після цього життя жінки кардинально змінилося. Вона почала пересуватися за допомогою колісного крісла. Однак була потреба переживати не лише це, а ще й домашнє насильство.

Як саме Наталії вдалося адаптуватися до нового життя, розірвати коло насильства та знайти себе в такий складний період? Жінка розповіла про це UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. 

Кар‘єрний хаб «ВОНА» реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.  

Pages