You are here

Цей запит відкритий для всіх юридично зареєстрованих компаній в Україні, які можуть надавати належні послуги та володіють правоздатністю постачати/виконувати дані послуги в Україні, або через уповноважених представників.

 

Будемо вдячні за якнайшвидшу відповідь на цей запит, але не пізніше ніж вівторок, 04 жовтня 2022 року до 17.00 за київським часом.

 

І. Технічне завдання (ТЗ)

 

Передумови та опис програми

З 2015 року UNFPA впроваджує національну програму з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству (ГЗН). У межах програми створюються, зміцнюються і вдосконалюються національні механізми протидії і запобігання насильству. Робота програми зосереджена на чотирьох напрямках:

 

1. Розробка та вдосконалення законодавчої бази та національної політики.

2. Налагодження міжвідомчої взаємодії на національному та місцевому рівнях.

3. Розбудова системи якісних послуг для постраждалих.

4. Підвищення обізнаності та зміна суспільного ставлення до проблеми насильства.

 

У межах програми з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству UNFPA впроваджує національну інформаційно-просвітницьку кампанію «Розірви коло» за підтримки уряду Великої Британії. Кампанія покликана інформувати українців про їх подальші дії, якщо вони стають свідками або зазнають ГЗН, доступну допомогу та поради, як її отримати. Кампанія кидає виклик сприйняттям, які виправдовують ГЗН, і трансформує соціальні переконання, щоб до 2030 року в українському суспільстві була нульова толерантність до усіх проявів гендерно зумовленого насильства.

 

Вебсайт кампанії rozirvykolo.org та сторінки в соцмережах у Facebook та Instagram щодня допомагають тисячам українок та українців отримувати поради, як розірвати коло насильства.

Щорічно кампанія заохочує близько 15 мільйонів людей не терпіти насильство. Станом на 2021 рік про кампанію “Розірви коло” знав(ла) кожен(на) 3-й українець(ка).

 

Більше інформації про кампанію «Розірви коло» дізнавайтеся у відео.

 

У межах кампанії особливе місце належить спеціальним активностям до глобальної акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства».

 

«16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» – це кампанія, яка проводиться щороку в більшості країн світу. Вона починається 25 листопада, з Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня, Дня прав людини. Кампанія консолідує людей та організації в усьому світі та закликає до запобігання та викорінення насильства щодо жінок і дівчат.

 

Щороку UNFPA проводить в Україні ряд активностей на національному та локальному рівнях у межах даної акції. На національному рівні UNFPA ініціював такі активності до «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»:

 

Головне ключове повідомлення всіх активностей – «Розірви коло – насильство не є нормою».

 

На рівні громад UNFPA організовує активності, які покликані мобілізувати членів громад у боротьбі з гендерно зумовленим насильством та продемонструвати підтримку усім, хто веде цю боротьбу (насамперед постраждалим від домашнього насильства, яке є однією з найбільш поширених форм гендерно зумовленого насильства).

 

Зокрема, у 2021 році в тридцяти містах і громадах-учасниках проєкту UNFPA Україна «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» жителі створювали унікальні маніфести проти домашнього насильства. Меседжі цих маніфестів надалі стали зовнішньою рекламою у цих же містах і громадах (втілено у лютому 2022). Також у цих же містах і громадах упродовж кампанії відбулися покази документального фільму “Розірви коло” про шлях постраждалих від домашнього насильства.

 

В умовах війні ризик домашнього і гендерно зумовленого насильства суттєво підвищився у зв’язку зі стрімкими змінами, підвищеним психоемоційним напруженням, невизначеністю, переживаннями щодо майбутнього, втратою економічних можливостей, вимушеним переїздом чи обмеженням руху. Водночас постраждалі знецінюють питання особистої небезпеки на фоні загальнонаціональних викликів. Постраждалі та люди з їх оточення можуть хибно вважати, що шукати допомоги та боротися з домашнім чи гендерно зумовленим насильством наразі «не на часі», поки триває війна.

 

Масштабні руйнування, людські втрати, тривоги та «прильоти» формують основний масив інформації, в якому щоденно живуть українці, а жахіття воєнних злочинів ворога продовжують травмувати свідомість і розширювати межі того, що ще донедавна вважалось абсолютно немислимим. Війна завдає суттєвої шкоди психічному здоров’ю кожного українця та українки.

 

Неминуче формується тривожна тенденція нормалізації насильства у суспільному сприйнятті як механізм захисту психіки від потрясінь. Це може призвести до того, що домашнє насильство не буде вважатись проблемою ані постраждалими, ані їх оточенням, свідками і суспільством. Своєю чергою, це призведе до того, що ризик домашнього насильства суттєво зросте. Українське суспільство може втратити той значний прогрес у формуванні нетерпимого ставлення до насильства з 2015 року, а з ним і можливості жити краще навіть по завершенні війни.

 

Водночас війна змушує переосмислювати переконання і пріоритети, а також більше цінувати життя, свободу, мир і безпеку. Це час трансформаційних змін і можливість покласти початок новим ідеям, звичкам і поведінці, яка допоможе будувати життя так, як бажає серце, а не змушують обставини чи кривдники. Це можливість сказати домашньому та гендерно зумовленому насильству категоричне «ні».

 

Кампанія «Розірви коло» трансформується, щоб допомогти українцям та українкам сформувати нові переконання, розуміння та поведінку, які дозволять побудувати життя, вільне від будь-яких проявів насильства.

 

У межах «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» у 52 містах і громадах UNFPA планує втілити креативні активності, щоб мотивувати громади не толерувати насильство за будь-яких умов і надавати підтримку усім, хто її потребує. 

 

II. Методологія

 

Обсяг роботи

Очікується, що обраний постачальник послуг:

 

1. Розробить концепцію трьох типів креативних активностей для втілення у громадах у межах «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства».

2. Втілить запропоновані та затверджені активності у громадах з 25 листопада по 10 грудня 2022.

 

1. Розробка концепції трьох типів креативних активностей для втілення у громадах у межах «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» передбачає:

 

1.1. Розробку концепції комплексної активності для втілення у громадах-учасниках проєкту UNFPA «Міста і громади, вільні від домашнього насильства», які розбудовують системи протидії та запобігання домашньому насильству (коротко – «громади»).

 

З 2020 року UNFPA допомагає 30 громадам будувати ефективні системи протидії та запобігання домашньому насильству та протягом 3 років надає комплексну підтримку цьому процесу. В умовах повномасштабної війни фокус змістився на підтримання досягнутого прогресу у громадах і ширшої мобілізації громади запобігати випадкам домашнього насильства. Для втілення роботи з запобігання домашньому насильству UNFPA провів соціологічне опитування громадської думки з питань домашнього та гендерно зумовленого насильства у кожній з 30 партнерських громад, репрезентативне населенню громади.

Польова частина дослідження проводилася протягом грудня 2021 року – лютого 2022 року. За результатами дослідження було підготовлено 30 окремих звітів для кожної громади та загальний звіт з результатами опитування з компаративним аналізом цільових громад.

Презентація результатів цього дослідження у кожній громаді планувалася на весну 2022 року, проте через початок повномасштабної війни Росії проти України презентація не відбулася. Дослідження не публікувалось у будь-якому форматі. UNFPA надасть результати дослідження обраному постачальнику послуг для розробки концепції активності.

Цільові громади: Київ, Львів, Харків, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Полтава, Дніпро, Вінниця, Тернопіль, Ужгород, Черкаси, Херсон, Мелітополь, Кропивницький, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Покровськ, Сєвєродонецьк, Авангард, Біла Церква, Добропілля (Донецька область), Калуш, Лубни, Маріуполь, Рокитне, Старокостянтинів, Хорошів, Хотин.

 

 • Планована комплексна активність у межах «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» має органічно інкорпорувати презентацію результатів дослідження та ознайомлення членів громади з ними в інтерактивний спосіб. Крім того, активність має залучити якнайбільшу кількість жителів громади, бути цікавою для жінок і чоловіків усіх вікових груп.
 • Формат активності має бути однаковим для усіх 30 громад (крім тих, які є тимчасово окупованими), щоб об’єднати їх та посилити відчуття спільноти у межах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства».
 • Вітається креативна ідея проведення активності для безпечного залучення представників громад, які є тимчасово окупованими на момент втілення роботи у межах даного ТЗ.
 • Активність має мати урочистий старт 25 листопада (відкриття за участі представників влади громади, громадських організацій, представників громади) і тривати до кінця акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» (10 грудня).
 • Бажано, щоб активність у межах «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» мала потенціал для продовження по завершенні акції (як приклад, у 2021 році постери-маніфести, які були створені представниками громад-партнерів UNFPA у межах «16 днів» стали зовнішньою рекламою у цих же містах і громадах у лютому 2022).
 • Активність має відповідати ключовим підходам кампанії «Розірви коло» * та рекомендаціям для втілення заходів у межах «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»**.

 

 

* Ключові підходи кампанії «Розірви коло»

 

 • Насильство не можна подолати насильством, тому ніякої агресії та закликів до неї у межах кампанії («дай відповідь чи дай здачі кривднику» та подібні висловлювання/меседжі є неприйнятними).
 • Чутливість до постраждалих та зменшення ризику їх травматизації – ми не говоримо «жертва», а «постраждала особа»; не використовуємо фотографії чи картинки зі сценами насильства чи його наслідками (жінок, чоловіків чи дітей з синцями або ранами, у сльозах чи з виразами страждань, болю або розпачу на обличчях). Ми знаємо, що це може нагадати постраждалим про пережитий досвід і завдати шкоди їх відновленню.
 • Відмова від прийомів, що шокують, маніпулюють або викликають негативні переживання. Життя, в якому є насильство, і так сповнене страждань.
 • Однозначне і безкомпромісне розуміння, що кривдник несе повну відповідальність за випадок домашнього і гендерно зумовленого насильства. У домашнього і гендерно зумовленого насильства немає виправдань. Ми не використовуємо конструкції, що можуть трактуватися неоднозначно, натякають або є прямим звинуваченням постраждалої або очевидця в бездіяльності, наприклад: “Якби ти не провокувала, він би не вдарив”, “Якби ти не мовчала, це не повторилося б знову”, “Якби ти не сумнівався, що твій дзвінок важливий, вона могла б жити”.
 • Фокус на конструктивних меседжах, образах і твердженнях – ми не просто розриваємо коло насильства, ми будуємо суспільство, вільне від насильства.
 • Використання простої, зрозумілої позитивної, стверджувальної або нейтрально забарвленої гендерно чутливої лексики.
 • Залучення лідерів/-ок думок до активностей кампанії відбувається лише на некомерційній основі.

 

**Рекомендації UNFPA до втілення заходів у межах «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

 

 • Акція «16 днів активізму проти гендерно зумовлене насильство» вирізняється саме фокусом на активізмі – активній участі членів громади, вирішальній ролі активній позиції кожного представника і кожної представниці громади у подоланні усіх форм насильства.
 • Акція має мати конструктивний меседж і формат (слід утриматись від дій деструктивного характеру – ламання, розбивання, нівечення тощо – навіть у метафоричному значенні).
 • Заходи у межах акції втілюються цілісно та комплексно, ніби «перетікають» один в одне, для формування єдиного інформаційного поля, посилення меседжів акції та сприяння переосмислення стереотипів і норм, які виправдовують гендерно зумовлене насильство.
 • Заходи втілюються офлайн та онлайн для ширшого залучення членів громади, але офлайн заходи є центральними для акції.
 • Заходи є креативними, інтерактивними та цікавими для участі жінок і чоловіків усіх вікових груп та викликають в учасників бажання поділитись своєю участю з іншими, щоб поширити інформацію про акцію.

 

1.2. Розробку концепції активності для втілення у 30 містах, в яких UNFPA формує мережу ключових сервісів підтримки постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства (коротко – «міста»).

 

У відповідь на гуманітарну кризу, спричинену повномасштабним вторгненням Росії в Україну, UNFPA розширив географію своєї діяльності, щоб покращити доступ постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства та людей у зоні ризику до якісної допомоги. У липні 2022 року у 30 українських містах UNFPA розпочав створення мережі ключових сервісів підтримки.

 

Цільові міста: Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Бориспіль, Бровари, Дрогобич, Житомир, Жмеринка, Івано-Франківськ, Ірпінь, Кам'янець-Подільський, Кам'янське, Ковель, Конотоп, Коростень, Кривий Ріг, Луцьк, Ніжин, Олександрія, Павлоград, Первомайськ, Рівне, Стрий, Суми, Умань, Фастів, Хмельницький, Хуст, Червоноград, Чернівці, Чернігів.

 

 • Формат активності має бути однаковим для усіх 30 міст.
 • Активність має мати урочистий старт 25 листопада (відкриття за участі представників влади громади, громадських організацій, представників громади) і тривати до кінця акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» (10 грудня).
 • Бажано, щоб активність у межах «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» мала потенціал для продовження по завершенні акції (як приклад, використовувалась для інформаційних кампаній у містах).
 • Активність має відповідати ключовим підходам кампанії «Розірви коло»* та рекомендаціям для втілення заходів у межах «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»**.

 

1.3. Розробку концепції активності для втілення спеціалістами мобільних бригад соціально-психологічної допомоги (коротко мобільними бригадами).

 

У квітні 2022 року UNFPA сформував мобільні бригади соціально-психологічної допомоги для надання безоплатної соціально-психологічної допомоги особам незалежно від статі та статусу перебування у громадах, тобто і мешканкам/-цям місцевих громад, і внутрішньо переміщеним особам, що перебувають на території цих громад через бойові дії.

 

Мобільні бригади надають психологічну допомогу особам, які постраждали від гендерно зумовленого насильства; реагують на повідомлення про випадки насильства, зокрема шляхом кризового й екстреного втручання; інформують постраждалих осіб про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства, а також про надавачів таких послуг, зокрема про загальні або спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб (притулки, кризові кімнати, денні центри та інші); роз’яснюють постраждалим особам їхні прав та можливості отримання допомоги; та проводять інформаційно-просвітницьку діяльність у громадах.

 

До складу кожної з мобільних бригад входять два фахівці/-чині (психолог/-иня, соціальний/-а працівник/-ця), а також водій з автомобілем.

 

Загалом у 21 області України працює 101 мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства (детальніше про географію їх роботи та контакти – на сайті UNFPA).

 

 • Очікується, що обраний постачальник розробить концепцію дуже простої, легкої у виконанні та інтерактивної активності, яку будуть втілювати фахівці 101 мобільної бригади UNFPA у різних локаціях в межах географії своєї роботи у період з 25 листопада по 10 грудня для підвищення обізнаності громад щодо неприйнятності гендерно зумовленого насильства та заохочення звертатись за допомогою у випадках гендерно зумовленого насильства.
 • Ця активність має бути легкою для втілення фахівцями без логістичної підтримки чи супроводу.
 • Очікується, що підрядник розробить концепцію такої активності та інструкцію до її втілення фахівцями мобільних бригад.
 • Формат активності має бути однаковою для усіх мобільних бригад, незалежно від географії їх роботи.
 • Активність має відповідати ключовим підходам кампанії «Розірви коло»*.

 

 

2. Втілення запропонованих і затверджених активностей у громадах з 25 листопада по 10 грудня 2022 передбачає:

 

 • Здійснення усіх робіт з виробництва та/чи закупівлі конструкцій, товарів і матеріалів, необхідних для втілення затверджених активностей у цільових громадах; транспортування та монтаж цих конструкцій, товарів і матеріалів у цільових громадах; організація запуску активностей (очікується, що після запуску 25 листопада активності не потребуватимуть логістичного супроводу і можуть підтримуватись представниками громади (міська влада) протягом періоду акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» і по її завершенні (на розсуд влади громади).

UNFPA забезпечить комунікацію з цільовими громадами (міською владою) та мобільними бригадами.

 • Створення 3 коротких відео про втілення активностей – (1) у 30 цільових громадах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» (концепція 1.1. вище), (2) у 30 цільових містах (концепція 1.2. вище) та (3) мобільними бригадами (концепція 1.3. вище).
 • Підготовка звіту про результати втілення активностей у цільових громадах з інформацією про охоплення аудиторії в кожній громаді, згідно з методологією UNFPA***.

 

***

У підрахунку охоплення заходів UNFPA використовує зважені оцінки – кожному формату взаємодії з цільовою аудиторією призначена певна вага залежно від (1) тривалості і глибини взаємодії та (2) потенціалу до непрямого поширення впливу (взаємодія з іншими людьми через тих, які зазнавали контакту з кампанією). Так, вага контакту кампанії з ЦА під час офлайн заходів найвища – 3, а вага перегляду продуктів кампанії на телебаченні чи в соціальних мережах найнижча – 0.5.

 

Методологія UNFPA підрахунку охоплення інформаційних заходів

 

Тип контакту з кампанією

Кількість контактів

Вага контакту

Зважене охоплення

Учасники офлайн заходів

1,000

3

3,000

Копії друкованих матеріалів кампанії

1,000

2.5

2,500

Копії друкованих газет/журналів зі статтями кампанії

1,000

1.5

1,500

Перегляди статей кампанії у діджитал виданнях

1,000

1

1,000

Перегляди матеріалів (відео, пости) у соцмережах

1,000

0.5

500

Перегляди матеріалів кампанії на ТБ

1,000

0.5

500

Слухачі матеріалів на радіо

1,000

0.75

750

Контакти (перегляди) соціальної реклами (в громадському транспорті, білборди, сітілайти тощо)

1,000

0.75

750

Візити вебсайту Розірви коло

1,000

1

1,000

 

 

Очікувані результати проведення активностей у громадах з 25 листопада по 10 грудня 2022

 

 

Тип активності

Ціль

1

Комплексна активність для втілення у громадах-учасниках проєкту UNFPA «Міста і громади, вільні від домашнього насильства», які розбудовують системи протидії та запобігання домашньому насильству  (концепція 1.1. вище)

У кожній цільовій громаді комплексна активність досягла принаймні 3,000 осіб (зважене охоплення за методологією UNFPA) у період проведення акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

2

Активність для втілення у 30 містах, в яких UNFPA формує мережу ключових сервісів підтримки постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства

(концепція 1.2. вище)

У кожній цільовій громаді комплексна активність досягла принаймні 2,000 осіб (зважене охоплення за методологією UNFPA) у період проведення акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

3

Активність для втілення спеціалістами мобільних бригад соціально-психологічної допомоги

(концепція 1.3. вище)

Кожна мобільна бригада досягла принаймні 500 осіб (зважене охоплення за методологією UNFPA) у період проведення акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

 

 

Очікувані продукти

 1. Детальні концепції втілення активностей – (1) у 30 цільових громадах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» (концепція 1.1. вище), (2) у 30 цільових містах (концепція 1.2. вище) та (3) мобільними бригадами (концепція 1.3. вище).
 2. Інструкції з втілення активностей для представників громад і міст (згідно з концепціями 1.1. та 1.2.) і фахівців мобільних бригад (концепція активності 1.3.).
 3. Втілення активностей в усіх цільових громадах у період з 25 листопада до 10 грудня 2022 року.
 4. Три коротких відео про втілення активностей – (1) у 30 цільових громадах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» (концепція 1.1. вище), (2) у 30 цільових містах (концепція 1.2. вище) та (3) мобільними бригадами (концепція 1.3. вище).
 5. Звіт про результати втілення активностей у цільових громадах з інформацією про охоплення аудиторії в кожній громаді, згідно з методологією UNFPA***.

 

Оплата

Усі результати, передбачені цими завданнями, повинні бути надані замовнику до 23 грудня 2022 року.

#

Очікувані матеріали

Умови оплати та часові рамки

1

Детальні концепції втілення активностей – (1) у 30 цільових громадах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» (концепція 1.1. вище), (2) у 30 цільових містах (концепція 1.2. вище) та (3) мобільними бригадами (концепція 1.3. вище).

20% вартості контракту після затвердження замовником

2

 1. Інструкції з втілення активностей для представників громад і міст (згідно з концепціями 1. та 1.2.) і фахівців мобільних бригад (концепція активності 1.3.).
 2. Реалізація затверджених активностей в усіх цільових громадах у період з 25 листопада до 10 грудня 2022 року

60% вартості контракту після затвердження замовником

3

 1. Три коротких відео про втілення активностей – (1) у 30 цільових громадах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» (концепція 1.1. вище), (2) у 30 цільових містах (концепція 1.2. вище) та (3) мобільними бригадами (концепція 1.3. вище).
 2. Звіт про результати втілення активностей у цільових громадах з інформацією про охоплення аудиторії в кожній громаді, згідно з методологією UNFPA.

20% вартості контракту після затвердження замовником

 

 

Інтелектуальна власність

Уся інформація, що належить цьому проєкту (документальна, візуальна, цифрова, кібер, проєктна документація і т.д.), і з якою Підрядник може вступити в контакт при виконанні своїх обов'язків відповідно до цього завдання, залишається власністю UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, який має виняткові права на їх використання. За винятком цілей даного завдання, інформація не повинна бути розкрита громадськості або використовуватися в будь-якому виді без письмового дозволу Фонду ООН у галузі народонаселення відповідно до національних і міжнародних законів про авторські права.

 

Вимоги щодо кваліфікації

UNFPA шукає постачальника послуг зі значним досвідом проведення комунікаційних кампаній, бажано соціальних кампаній (потрібні посилання на останні впроваджені кампанії соціального характеру), створення медіа продуктів (відео продакшн, дизайн, креатив, контент), проведення офлайн заходів і глибоких практичних знань про українські медіа та рекламні ринки.

 

Потенційний постачальник послуг повинен:

 • бути резидентом або мати юридичне представництво в Україні з відповідною офіційною реєстрацією;
 • працювати в сфері комунікацій щонайменше 2 роки;
 • мати досвід у реалізації публічних інформаційних та комунікаційних кампаній, досвід у розробці та реалізації соціальних кампаній буде перевагою;
 • демонструвати здатність дотримуватися часових рамок, працювати під тиском та вимірювати результати;
 • володіти українською та англійською мовами.

Перевагою буде попередній досвід роботи з агенціями системи ООН.

 

Постачальник послуг може залучати до реалізації активностей субпідрядників. В такому разі, інформація про тип послуг та юридична назва потенційного субпідрядника зазначається в тендерній пропозиції. Приклади відповідних робіт субпідрядника додаються до портфоліо потенційного постачальника послуг. Одночасно, уся відповідальність за реалізацію активностей даної тендерної пропозиції у строк та у повному обсязі несе обраний постачальник послуг.

 

Питання

Питання або запити на додаткові роз'яснення можна задати під час організаційної зустрічі, яка відбудеться в п’ятницю 23 вересня 2022 р. о 14:00 через конференцію ZOOM (посилання на засідання конференції буде надано пізніше).

 

У разі вашої участі в організаційній зустрічі ми просимо надіслати підтвердження з повним іменем вашого представника контактній особі UNFPA до 15:00 за київським часом, 22 вересня 2022 року.

 

Контактна особа в UNFPA:

Ніна Ломпарт

Тел Nº:

+380663509779
(пріоритетним засобом комунікації є текстовий у WhatsApp або Signal)

Електронна пошта:

lompart@unfpa.org

 

Якщо ви не можете взяти участь у дискусії, надішліть свої запитання та запити контактній особі UNFPA

(див. Контакти у таблиці вище).

 

На питання буде надіслано відповідь в письмовій формі. Відповіді будуть розіслані серед усіх зацікавлених сторін якнайшвидше.

 

Кінцевий термін подання питань – четвер, 29 вересня 2022 р. о 17:00 за київським часом.

 

III. Зміст пропозицій

 

Пропозиції мають надсилатися електронною поштою, за можливістю, одним повідомленням, залежно від розміру файлу та мають вміщувати:

a) Технічну пропозицію, яка повинна містити інформацію, яка б надала докази для оцінки пропозицій відповідно до критеріїв, а також інформацію про юридичну особу.

Технічна заявка повинна бути подана електронним способом передачі за електронною адресою, зазначеною у розділі IV.

б) Цінову пропозицію із запропонованими бюджетами слід подавати строго відповідно до форми цінових пропозицій.

в) Мова пропозиції – англійська чи українська.

d) Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні бути подані окремими файлами та бути підписаними відповідним органом чи особою, що подається на торги, та бути поданими у форматі PDF.

 

IV. Інструкції для подання

 

Пропозиції мають бути підготовлені згідно Розділу III і IV разом із відповідно заповненим і підписаним бланком цінової пропозиції, надіслані до контактної особи тільки на вказану електронну пошту не пізніше ніж: вівторок, 04 жовтня 2022, 17:00 за київським часом. Пропозиції, надіслані на будь-яку іншу електронну пошту, не будуть прийняті до розгляду.

 

Контактна особа:

Ірина Богун

Електронна адреса:

ua-procurement@unfpa.org

 

Зверніть увагу на наступні інструкції щодо електронного подання:

- Тема повідомлення має включати таке посилання: RFQ NºUNFPA/UKR/RFQ/22/33. Пропозиції, що містять невірно вказану тему повідомлення, можуть бути пропущені адміністратором та, таким чином, не потрапити до розгляду.

- Загальний обсяг повідомлення, що надсилається не має перевищувати 20 MB (у тому числі, сам лист, надані додатки та заголовки). При великих розмірах файлу з технічним описом, останні мають надсилатися окремо перед кінцевим строком подання пропозицій.

 

V. Оцінка пропозицій

Спеціалізована оцінювальна комісія проводитиме оцінку пропозицій у два етапи. Технічні пропозиції будуть розглянуті на відповідність вимогам до порівняння цінових пропозицій.

 

Teхнічна оцінка (максимально 100 балів)

Технічні пропозиції будуть оцінені згідно з умовами, вказаними в розділі про вимоги до надання послуг/ Розділ І Технічного завдання, та відповідно до критеріїв оцінки, що подані нижче.

 

Критерії

[A] Максимальна кількість балів

[B]

Отримані бали

[C]

Вага (%)

[B] x [C] = [D]

Загальна кількість балів

Креативність попередніх концепцій активностей

100

 

30%

 

Відповідність попередніх концепцій активностей ключовим підходам кампанії «Розірви коло» та рекомендаціям для втілення заходів у межах «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

100

 

30%

 

Глибина пропрацювання технічної пропозиції: релевантність запропонованих концепцій активностей діяльності UNFPA у цільових громадах

100

 

15%

 

Досвід агенції та ключових членів команди, яка буде працювати над соціальною кампанією. Презентація успішних кейсів

100

 

15%

 

Якість підготовки матеріалів поданої на конкурс пропозиції (клікабельність і доступ до посилань, відсутність орфографічних помилок і т.д.)

100

 

5%

 

Підтверджений досвід роботи з міжнародними організаціями

100

 

5%

 

Загальна сума

600

 

100%

 

 

Наступна шкала оцінювання буде використана для забезпечення об'єктивної оцінки:

Рівень, який відповідає вимогам Технічного завдання, що базується на фактичних даних, включених в пропозицію

Бали зі 100

Значно перевищує вимоги

90 – 100

Перевищує вимоги

80 – 89

Відповідає вимогам

70 – 79

Не відповідає вимогам

до 70

 

Цінові пропозиції будуть оцінені тільки від тих постачальників, чиї технічні пропозиції набрали мінімальну кількість балів – 70 після технічної оцінки.

 

Фінансова оцінка (максимально 100 балів)

 

Цінові пропозиції будуть оцінені на основі відповідності до вимог форми цінової пропозиції. Максимальна кількість балів для цінової пропозиції – 100, будуть передані найменшій сумарній ціні на основі спеціальної формули наданої у Технічному завданні. Усі інші цінові пропозиції отримають бали у зворотній пропорції згідно такої формули:

 

 

Фінансова оцінка =

Найнижча подана ціна ($)

X 100 (Максимальна кількість балів)

Цінова пропозиція, яка оцінюється ($)

 

Загальний бал

Сумарна оцінка для кожної пропозиції буде середньозваженою сумою оцінки за технічну та фінансову пропозиції. Максимальна сума балів - 100 балів.

 

Загальний бал =70% Технічної оцінки + 30% Фінансової оцінки

 

VI. Визначення переможця

Договір на термін до 23 грудня 2022 року між UNFPA та постачальником буде укладено з тим претендентом, чия пропозиція отримає найвищий загальний бал.

 

VII. Право на змінення вимог під час прийняття рішень

              Фонд ООН у галузі народонаселення залишає за собою право збільшувати або зменшувати на 20% обсяг замовлення наданого в цьому запиті на подання пропозицій, без зміни ціни за одиницю товару або інших умов.

 

VIII. Умови оплати

Оплата здійснюється відповідно до отримання Замовником перелічених вище продуктів (результатів роботи), а також на основі наданого повного пакету супровідної платіжної документації. Оплата здійснюється у валюті: українських гривнях. У випадку використання двох валют, курсом обміну вважається операційний курс Організації Об'єднаних Націй в той день, в який Фонд ООН у галузі народонаселення повідомляє про здійснення цих платежів (веб: www.treasury.un.org). Термін оплати складає 30 днів після отримання товаросупровідних документів, рахунків-фактур та іншої документації, що вимагається договором.

 

IX. Шахрайство і корупція

Фонд ООН у галузі народонаселення прагне запобігати, виявляти та вживати дій проти всіх випадків шахрайства щодо Фонду ООН у галузі народонаселення та третіх сторін, які беруть участь у діяльності Фонду ООН у галузі народонаселення. З політикою Фонду ООН у галузі народонаселення щодо шахрайства та корупції можна ознайомитися тут: FraudPolicy. Подання пропозицій учасником передбачає, що останній ознайомлений з даними правилами.

У разі та за потреби, постачальники, їх дочірні підприємства, агенти, посередники і керівники мають співпрацювати з Управлінням з аудиту та нагляду Фонду ООН у галузі народонаселення, а також з будь-яким іншим уповноваженим з нагляду, який призначений Виконавчим Директором та Радником з етики Фонду ООН у галузі народонаселення. Таке співробітництво включає, але не обмежується, наступне: доступ до всіх працівників, представників, агентів та уповноважених осіб постачальника; надання всіх необхідних документів, у тому числі фінансових. Нездатність повною мірою співпрацювати зі слідством буде вважатися достатньою підставою для Фонду ООН у галузі народонаселення розірвати контракт з постачальником та відсторонити і зняти його зі списку зареєстрованих Фондом постачальників.

Конфіденційна гаряча лінія по боротьбі з шахрайством доступна для всіх учасників конкурсних торгів, про підозрілі та шахрайські дії має бути повідомлено через UNFPAInvestigationHotline.

 

X. Політика нульової толерантності

Фонд ООН у галузі народонаселення прийняв політику нульової толерантності щодо подарунків та знаків вдячності. Таким чином, прохання до постачальників не надсилати дарунки або проявляти інші знаки вдячності співробітникам Фонду ООН у галузі народонаселення. Детальніше з цими правилами можна ознайомитися тут: ZeroTolerancePolicy.

 

XI. Опротестування процесу подання пропозицій

Претенденти, які вважають, що до них були вчинені несправедливі дії під час процесу подання, оцінки пропозицій або присудження контракту можуть подати скаргу керівнику програми ЮНФПА Олесі Компанієць на електронну пошту: kompaniiets@unfpa.org. У разі незадоволення відповіддю, наданою керівником підрозділу ЮНФПА, претендент може звернутися до Голови Відділу закупівель Фонду ООН у галузі народонаселення procurement@unfpa.org.

 

XII. Зауваження

У разі неможливості доступу до будь-яких посилань у цьому запиті на подання пропозицій, претенденти можуть звернутися до співробітника Відділу закупівлі для отримання версії в форматі PDF.

БЛАНК ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Найменування претендента:

 

Дата подання:

Click here to enter a date.

Номер запиту:

RFQNº UNFPA/UKR/RFQ/22/33

Валюта:

 

Термін дії цінової пропозиції:

(пропозиція має бути чинною протягом щонайменше 2 місяці після кінцевого строку надсилання пропозицій)

Пропозиції надаються без урахування ПДВ оскільки UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні звільнено від сплати ПДВ

 

Опис

Кількість співробітників

Погодинна оплата

Кількість годин роботи

Загалом

 • Гонорари працівникам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума гонорару

 

 • Інші витрати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума інших витрат

 

Загальна сума контракту

 (гонорари працівникам+ інші витрати), грн. без ПДВ

 

 

Цим засвідчую, що вище вказана компанія, яку я уповноважений представляти, переглянула Запит на Подання Пропозицій RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/22/33 [Втілення заходів у межах кампанії «16 днів активізму проти ГЗН» у цільових громадах] у тому числі всі додатки, зміни в документі (якщо такі мають місце) та відповіді Фонду ООН у галузі народонаселення на уточнювальні питання Фонду ООН у галузі народонаселення з боку потенційного постачальника. Також, компанія приймає Загальні умови договору та буде дотримуватися цієї цінової пропозиції до моменту закінчення терміну дії останньої.

 

 

Click here to enter a date.

 

Ім’я, прізвище та посада

Дата та місце

 

Додаток I:

Загальні умови договору:

 

 

Цей запит на подання пропозицій підпадає під дію Загальних умов договору UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, який можна знайти тут: https://www.unfpa.org/resources/unfpa-general-conditions-provision-services