You are here

Цей запит відкритий для всіх юридично зареєстрованих компаній в Україні, які можуть надавати належні послуги та володіють правоздатністю постачати/виконувати дані послуги в Україні, або через уповноважених представників.

 

І. Про UNFPA

 

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення,  є міжнародною агенцію з розвитку, метою котрої є забезпечення існування такого світу, в якому кожна вагітність бажана, кожні пологи безпечні та кожна молода людина може реалізувати свій потенціал.  

UNFPA є провідною установою ООН, яка сприяє реалізації права кожної жінки, чоловіка та дитини на здорове життя та рівні можливості. Для отримання більш детальної інформації щодо діяльності Фонду, звертайтеся, будь-ласка, до веб-сайту: UNFPA about us.

 

Технічне завдання (ТЗ)

Передумови та опис програми

Згідно з визначенням Міжнародного технічного керівництва з сексуальної освіти ЮНЕСКО, комплексна сексуальна освіта (англ. comprehensive sexuality education) – «це процес навчання, виховання та розвитку щодо когнітивних, емоційних, фізіологічних та соціальних аспектів сексуальності, що базується на основі навчальної програми». Її мета – забезпечити дітей та підлітків знаннями й навичками, що дозволяють їм підтримувати власне здоров’я та реалізовувати свої права, а також будувати шанобливі стосунки з іншими, бути відповідальними за власний добробут та добробут інших.

Зокрема, комплексна сексуальна освіта (КСО) відіграє превентивну роль щодо таких проблем як гендерно зумовлене насильство та гендерна нерівність, поширеність інфекцій, що передаються статевим шляхом, ВІЛ/СНІД, ранніх небажаних вагітностей тощо. КСО сприяє формуванню у дітей та молоді достовірних та таких, що відповідають віку, знань, ставлень та вмінь, позитивних цінностей, в тому числі таких, як повага до прав людини, ґендерної рівності та соціокультурного розмаїття, а також установок та навичок, необхідних для побудови безпечних, здорових та позитивних стосунків. Вона може бути як у формальних умовах (у навчальних закладах, зокрема закладах загальної середньої освіти), так і в неформальних (наприклад, у родині, у вигляді онлайн-курсів, тренінгів або лекцій).

В Україні формальної сексуальної освіти де-юре не існує: у школах немає відповідного предмету, а поняття «сексуальна освіта» немає у законодавстві – зокрема, і в Законі України «Про загальну середню освіту». Фактично, елементи комплексної сексуальної освіти розпорошені між кількома обов’язковими предметами (Основи здоров’я», «Біологія», «Громадянська освіта») і факультативними курсами («Я – моє здоров’я – моє життя», «Захисти себе від ВІЛ»/«Школа проти СНІДу», «Дорослішай на здоров’я», «Повага. Любов. Секс», «Усвідомлене та відповідальне батьківство»). Проте ці знання не дають комплексного розуміння учням широкої теми сексуальної освіти, яка включає в себе не тільки вивчення будови статевих органів та різновидів засобів контрацепції, але і романтичні стосунки, ненасильницьке спілкування, культуру згоди.

Згідно з дослідженням українських підлітків, проведеним у межах міжнародного проекту «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді України», у 2018 році серед 15-річних дівчат 6,6% уже мали досвід статевих стосунків, а серед 15-річних хлопців – 18,5%. Щодо сексуального дебюту, то це в середньому 15,1 років у дівчат та 14,4 років у хлопців.

При цьому, серед 15-річних, які мали досвід статевих стосунків, 23% не використовували ні презерватив, ні протизаплідні пігулки (дівчина або партнерка хлопця, якого опитували) під час останнього статевого акту. Наприклад в Нідерландах, де сексуальна освіта починається ще з дитячого садка, цей показник – 11%, найменше – лише 8% в Данії.

За даними цього ж дослідження, учнівство 10-17 років передусім отримує знання про сексуальні стосунки з інтернету, рідше – від однолітків та з телепередач, і лише потім у переліку цих джерел йдуть батьки та вчительство. У той же час за даними дослідження UNFPA «Обізнаність та ставлення спільноти вчителів до комплексної сексуальної освіти», більшість батьків та вчителів позитивно ставляться до неформальної комплексної сексуальної освіти в родині та на позашкільних заходах. Родина, у якій виховується дитина, має забезпечувати сексуальну освіту – таку позицію підтримують 89% батьків та 92% вчителів/ок. Водночас значно менше матерів і татів (48%) позитивно ставляться до участі їхньої дитини у відповідних неформальних заходах поза школою, наприклад, у тренінгах, лекціях, онлайн-курсах.

Наразі для підлітків в Україні існують кілька курсів з сексуальної освіти - курс Фонду Олени Пінчук “Сексуальна освіта” на Prometheus, курс “Біологія сексуальності” від студії Need, також онлайн-проєкт із сексуальної освіти для підлітків “Вперше”.

Існує необхідність у заповненні ніші неформальної освіти якісним освітнім контентом, який розміщуватиметься на доступних ресурсах, популярних серед молоді і матиме формат, який буде цікавим для молоді. Цей контент може також бути корисним для педагогів, профільних фахівців, недержавних організацій, спеціалістів, які працюють з підлітками та молоддю, в якості освітнього матеріалу.

У 2022 році UNFPA запускатиме пілотний проєкт із відео роликами на тему сексуальної освіти. Ці ролики розміщуватимуться у соціальних мережах, якими зазвичай користуються підлітки. Зокрема, планується створення окремої сторінки в Instagram для просування цих роликів та широкого інформування цільової аудиторії з відповідної тематики.

UNFPA Україна запрошує постачальників послуг, які мають успішний досвід роботи у сфері комунікацій та надання SMM послуг. Із постачальником буде укладено короткостроковий договір, згідно з яким постачальник надаватиме послуги.

 

II. Методологія

Мета

Мета – ведення та просування Instagram сторінки для забезпечення підлітків науковою та об’єктивною інформацією у цікавому для них форматі, яка дасть змогу обдумано ухвалювати рішення та знизити ризики, пов’язані з репродуктивним та сексуальним  життям.

Завдання:

 • Просування серед підлітків достовірної інформації на тему здорових стосунків, дорослішання, особистої безпеки, репродуктивного дозрівання, проблем контрацепції, незапланованої вагітності, питань сексуальної орієнтації, ризиків інфекційних уражень, ВІЛ та репродуктивного здоров’я;
 • Надання психологічних та практичних порад щодо сексуального здоров’я;
 • Розвінчування традиційних стереотипів та вкорінених міфів, пов’язаних з сексуальною освітою.

Цільова аудиторія (ЦА):

Сторінка має бути орієнтована на  дівчат та хлопців віком від 11 до 17 років. Діапазон таргетування може збільшуватися до 20 чи більше років. Зважаючи, що Instagram не дає реєструватися дітям до 13 років, то інколи фактичний вказаний вік може відрізнятися від вказаного.

Другорядна аудиторія -  батьки , які мають дітей-підлітків, педагоги та психологи, які працюють з підлітками

Територія охоплення - вся Україна. Можливий таргетинг на українських підлітків, які знаходяться за кордоном.

 

Обсяг роботи

Очікується, що обраний постачальник послуг:

 • підготує стратегію і план реалізації створення та просування Інстаграм сторінки на період з 27 червня 2022 року до 31 грудня 2022 року.
 • залучить до консультацій із написання публікацій та їх верифікації спеціаліста/ку із сексуальної освіти для дітей/підлітків (за погодженням із Замовником).
 • Запропонує назву сторінки, візуальний стиль оформлення сторінки, постів та сторіз, який має бути гармонійним із розробленими роликами (будуть надані Замовником за запитом у разі зацікавленості участі в тендері).
 • Запропонує лідерів думок, блогерів із необхідною аудиторією для потенційної колаборації чи реклами на їхніх сторінках (пропозиціям пробоно будуть надаватися переваги).

 

Очікувані продукти для ведення сторінки:

1. Створити сторінку у мережі Інстаграм.

2. Забезпечувати щомісячний план публікацій на наступний місяць (не пізніше 25 числа поточного місяця) та звіт за попередній місяць (не пізніше 5 числа наступного місяця за звітним). Звіт має включати такі показники: показник залученості (ER), кількість вподобань сторінки, підписників (з окремими кількостями підписників дівчат і хлопців та віковими групами), нових підписників, загальне органічне і платне охоплення, кількість публікацій, загальна кількість лайків, коментарів, репостів, витрачений бюджет на рекламу.

3. Забезпечувати оновлення сторінки: публікація затверджених постів, модерація, відповіді на коментарі та приватні повідомлення від користувачів.

4. Забезпечувати промо постів для досягнення показників, узгоджених із замовником.

5. Надати загальний звіт по показниках сторінок у соціальних мережах, та загальні висновки по досягненню цілей по закінченні терміну надання послуг SMM підтримки.

Активності

Цілі, які треба досягнути

Мінімум 5 постів у стрічці та 5 сторіз у фірмовому стилі на тиждень

3000 підписників до 1 вересня 2022 року

 

8000 підписників до 20 грудня 2022 року.

 

Забезпечити показник залученості (ER) не менше 4 (лайки+коментарі+репости / охоплення*100)

 

Залучення лідерів думок/блогерів та експертів для спільних постів чи реклами (перевага надаватиметься на розміщенні на партнерських засадах або тих блогерів/-ок, які зацікавлені у темі)

Рекламні публікації

Флешмоби, конкурси, інші формати залучення (у разі необхідності)

 

Оплата

 

Послуги

Умови та терміни оплати

1.

Звіт щодо наданих послуг у рамках вимог ТЗ  за період із 27 червня до 30 вересня 2022 року

Оплата 50% від суми договору

2.

Звіт щодо наданих послуг у рамках вимог ТЗ  за період із 1 жовтня до 31 грудня 2022 року

Оплата 50% від суми договору

 

Інтелектуальна власність

Уся інформація, що відноситься до цього проекту (документальна, візуальна, цифрова, кібер, проектна документація і т.д.), із якою Підрядник може вступити в контакт при виконанні своїх обов'язків відповідно до цього завдання, залишається власністю Фонду ООН у галузі народонаселення, який має виняткові права на їх використання. За винятком цілей даного завдання, інформація не повинна бути розкрита громадськості або використовуватися в будь-якому виді без письмового дозволу Фонду ООН у галузі народонаселення відповідно до національних і міжнародних законів про авторські права.

Вимоги щодо кваліфікації

UNFPA шукає постачальника послуг із перевіреним досвідом у соціальних медіа комунікаціях, особливо, у соціальній сфері, а також із хорошим знанням українського медіа та рекламних ринків.

 Постачальник послуг повинен:

- бути резидентом  або мати юридичне представництво в Україні з відповідною офіційною реєстрацією (включно із реєстрацією як фізична особа-підприємець);

- працювати в сфері медіа розміщення/комунікацій/маркетингу не менше 2 років;

- мати досвід роботи у сфері комунікацій/SMM та інтернет медіа;

- мати можливість створення візуального контенту для соціальних мереж відповідно до стилістики проєктів;

- попередній досвід співпраці з агентством ООН або іншою міжнародною організацією є перевагою;

- демонструвати здатність дотримуватися часових рамок, працювати під тиском та вимірювати результати;

- мати високий рівень володіння українською мовою (особливо письмово) та володіти англійською мовою.

 

Питання

Питання або запити щодо подальшого роз’яснення надсилаються за наведеними нижче контактними даними:

 Контактна особа:

Марина Семененко

Електронна адреса:

semenenko@unfpa.org

Дедлайн для запитань: п’ятниця, 17 червня, 2022, 17:00 год  за Київським часом.

 

 

III. Зміст пропозицій

Пропозиції мають надсилатися електронною поштою, за можливістю, одним повідомленням, залежно від розміру файлу та мають вміщувати:

 

а) Технічну пропозицію, що повинна містити презентацію, яка дозволить оцінити підхід спеціаліста (-ки) / агентства за критеріями, що подані нижче. Зокрема, презентація має містити:

- 4 приклади постів та сторіз для сторінки кампанії в Instagram

- короткий опис пропонованої рекламної стратегії для досягнення цілей сторінки

- опис досвіду спеціаліста (-ки) / команди через мінімум 2 успішні кейси,

- загальне знайомство із спеціалістом (-кою) / командою та відомості про те, чи є досвід роботи із іншими міжнародними організаціями.

 Технічна пропозиція має бути подана в електронному вигляді на пошту, сказану у розділі IV.

б) Подану виключно згідно відповідного бланку цінову пропозицію.

Мова пропозиції англійська або українська.

Технічна та цінова пропозиція мають бути надіслані окремими файлами та бути підписані відповідним керівником компанії та надіслані у форматі PDF.

 

 

IV. Інструкції для подання

Пропозиції мають бути підготовлені згідно Розділу III і IV разом з відповідно заповненим і підписаним бланком цінової пропозиції, надіслані до контактної особи тільки на вказану електронну пошту не пізніше ніж: четвер, 23 червня 2022, 17:00 за Київським часом. Пропозиції надіслані на будь-яку іншу електронну пошту не будуть прийняті до розгляду.

Контактна особа:

Ірина Богун

Електронна адреса:

ua-procurement@unfpa.org

 

 

Зверніть увагу на наступні інструкції щодо електронного подання:

Тема повідомлення має включати таке посилання: RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/22/14

 • Пропозиції, що містять невірно вказану тему повідомлення можуть бути пропущені адміністратором та, таким чином, не потрапити до розгляду.
 • Загальний обсяг повідомлення, що надсилається не має перевищувати 20 MB (у тому числі, сам лист, надані додатки та заголовки). При великих розмірах файлу з технічним описом, останні мають надсилатися окремо до кінцевого строку подання пропозицій.

 

V. Оцінка пропозицій

Спеціалізована оціночна комісія проводитиме оцінку пропозицій у два етапи: технічні пропозиції будуть розглянуті на відповідність вимогам та порівняння цінових пропозицій.

 

Teхнічна оцінка (максимально 100 балів)

Технічні пропозиції будуть оцінені згідно з умовами, вказаними в розділі про вимоги до надання послуг/ Розділ II Технічного завдання, та відповідно до критеріїв оцінки, що подані нижче.

 

Критерії

[A] Максимальна кількість балів

[B]

Отримані бали

[C]

Вага (%)

[B] x [C] = [D]

Загальна кількість балів

Якість запропонованих прикладів публікацій та релевантність до тематики і ЦА сторінки (включаючи тексти та запропоновані якість ілюстрацій)

100

 

40%

 

Успішний досвід спеціаліста/-ки або команди у веденні сторінок соціального спрямування в соціальних мережах (оцінка описаних кейсів)

100

 

25%

 

Стратегія просування для досягнення заданих цілей

100

 

15%

 

Історія, загальна репутація, компетенція та надійність Підрядника

100

 

10%

 

Якість підготовки матеріалів поданої на конкурс пропозиції (клікабельність і доступ до посилань, відсутність орфографічних помилок і т.п.)

100

 

5%

 

Підтверджений досвід роботи із міжнародними організаціями

100

 

5%

 

Загальна сума

600

 

100%

 

 

 

Наступна шкала оцінювання буде використана для забезпечення об'єктивної оцінки:

Рівень, який відповідає вимогам Технічного завдання, що базується на фактичних даних, включених в пропозицію

Бали зі 100

Значно перевищує вимоги

90 – 100

Перевищує вимоги

80 – 89

Відповідає вимогам

70 – 79

Не відповідає вимогам

до 70

 

Фінансова оцінка (максимально 100 балів)

Цінові пропозиції будуть оцінені тільки від тих постачальників, чиї технічні пропозиції набрали мінімальну кількість балів – 70 після технічної оцінки.

 

Цінові пропозиції будуть оцінені на основі відповідності до вимог форми цінової пропозиції. Максимальна кількість балів для цінової пропозиції – 100, будуть передані найменшій сумарній ціні на основі спеціальної формули наданої у Технічному завданні. Усі інші цінові пропозиції отримають бали у зворотній пропорції згідно такої формули:

 

Фінансова оцінка =

Найнижча подана ціна ($)

X 100 (Максимальна кількість балів)

Цінова пропозиція, яка оцінюється ($)

Загальний бал

              Сумарна оцінка для кожної пропозиції буде середньозваженою сумою оцінки за технічну та фінансову пропозиції. Максимальна сума балів – 100 балів.

Загальний бал =70% Технічної оцінки + 30% Фінансової оцінки

 

VI. Визначення переможця

Договір на термін до 31 грудня 2022 року між UNFPA та постачальником буде укладено з тим претендентом, чия пропозиція набере найвищій бал за сумарною оцінкою та буде відповідати вимогам документації конкурсних торгів.

VII. Право на змінення вимог під час прийняття рішень

              Фонд ООН у галузі народонаселення залишає за собою право збільшувати або зменшувати на 20% обсяг замовлення наданого в цьому запиті на подання пропозицій, без зміни ціни за одиницю товару або інших умов.

VIII. Умови оплати

Оплата здійснюється відповідно до отримання Замовником перелічених вище продуктів (результатів роботи), а також на основі наданого повного пакету супровідної платіжної документації. Оплата здійснюється у валюті: українських гривнях. У випадку використання двох валют, курсом обміну вважається операційний курс Організації Об'єднаних Націй в той день, в який Фонд ООН у галузі народонаселення повідомляє про здійснення цих платежів (веб: www.treasury.un.org). Термін оплати складає 30 днів після отримання товаросупровідних документів, рахунків-фактур та іншої документації, що вимагається договором.

IX. Шахрайство і корупція

Фонд ООН у галузі народонаселення прагне запобігати, виявляти та вживати дій проти всіх випадків шахрайства щодо Фонду ООН у галузі народонаселення та третіх сторін, які беруть участь у діяльності Фонду ООН у галузі народонаселення. З політикою Фонду ООН у галузі народонаселення щодо шахрайства та корупції можна ознайомитися тут: FraudPolicy. Подання пропозицій учасником передбачає, що останній ознайомлений з даними правилами.

У разі та за потреби, постачальники, їх дочірні підприємства, агенти, посередники і керівники мають співпрацювати з Управлінням з аудиту та нагляду Фонду ООН у галузі народонаселення, а також з будь-яким іншим уповноваженим з нагляду, який призначений Виконавчим Директором та Радником з етики Фонду ООН у галузі народонаселення. Таке співробітництво включає, але не обмежується, наступне: доступ до всіх працівників, представників, агентів та уповноважених осіб постачальника; надання всіх необхідних документів, у тому числі фінансових. Нездатність повною мірою співпрацювати зі слідством буде вважатися достатньою підставою для Фонду ООН у галузі народонаселення розірвати контракт з постачальником та відсторонити і зняти його зі списку зареєстрованих Фондом постачальників.

Конфіденційна гаряча лінія по боротьбі з шахрайством доступна для всіх учасників конкурсних торгів, про підозрілі та шахрайські дії має бути повідомлено через UNFPAInvestigationHotline.

 

X. Політика нульової толерантності

Фонд ООН у галузі народонаселення прийняв політику нульової толерантності щодо подарунків та знаків вдячності. Таким чином, прохання до постачальників не надсилати дарунки або проявляти інші знаки вдячності співробітникам Фонду ООН у галузі народонаселення. Детальніше з цими правилами можна ознайомитися тут: ZeroTolerancePolicy.

 

XI. Опротестування процесу подання пропозицій

Претенденти, які вважають, що до них були вчинені несправедливі дії під час процесу подання, оцінки пропозицій або присудження контракту можуть подати скаргу керівнику програми ЮНФПА Олесі Компанієць на електронну пошту: kompaniiets@unfpa.org. У разі незадоволення відповіддю, наданою керівником підрозділу ЮНФПА, претендент може звернутися до Голови Відділу закупівель Фонду ООН у галузі народонаселення procurement@unfpa.org.

 

XII. Зауваження

У разі неможливості доступу до будь-яких посилань у цьому запиті на подання пропозицій, претенденти можуть звернутися до співробітника Відділу закупівлі для отримання версії в форматі PDF.

 

 

БЛАНК ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Найменування претендента:

 

 

Дата подання:

Click here to enter a date.

 

Номер запиту:

UNFPA/UKR/RFQ/22/14

 

Валюта:

UAH

 

Термін дії цінової пропозиції:

(пропозиція має бути чинною протягом щонайменше 3 місяців після кінцевого строку надсилання пропозицій)

Пропозиції надаються без урахування ПДВ оскільки Фонд ООН у галузі народонаселення звільнено від сплати ПДВ

 

Опис

Кількість співробітників

Погодинна оплата

Кількість годин роботи

Загалом

 

 • Гонорари працівникам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума гонорару

 

 

 • Інші витрати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума інших витрат

 

 

Загальна сума контракту

 (гонорари працівникам+ інші витрати), грн. без ПДВ

 

 

                 

Коментарі:

 

 

 

 

Цим засвідчую, що вище вказана компанія, яку я уповноважений представляти, переглянула Запит на Подання Пропозицій RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/22/14 [SMM-підтримка сторінки кампанії із сексуальної освіти для підлітків],у тому числі всі додатки, зміни в документі (якщо такі мають місце) та відповіді Фонду ООН у галузі народонаселення на уточнювальні питання Фонду ООН у галузі народонаселення з боку потенційного постачальника. Також, компанія приймає Загальні умови договору та буде дотримуватися цієї цінової пропозиції до моменту закінчення терміну дії останньої.

 

 

Click here to enter a date.

 

Ім’я, прізвище та посада

Дата та місце

 

 

Додаток I:

Загальні умови договору:

De Minimis Contracts

 

 

Цей запит на подання пропозицій підпадає під дію Загальних умов договору Фонду ООН у галузі народонаселення: De Minimis Contracts, який можна знайти тут: English, Spanish і French