You are here

Цей запит відкритий для всіх юридично зареєстрованих компаній в Україні, які можуть надавати належні послуги та володіють правоздатністю постачати/виконувати дані послуги в Україні, або через уповноважених представників.

 

І. Про UNFPA

 

              UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення,  є міжнародною агенцію з розвитку, метою котрої є забезпечення і існування такого світу, в якому кожна вагітність бажана, кожні пологи безпечні та кожна молода людина може реалізувати свій потенціал.  

              UNFPA є провідною установою ООН, яка сприяє реалізації права кожної жінки, чоловіка та дитини на здорове життя та рівні можливості. Для отримання більш детальної інформації щодо діяльності Фонду, звертайтеся, будь-ласка, до веб-сайту: UNFPA about us.

 

Технічне завдання (ТЗ)

 

Передумови та опис програми

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) за фінансової підтримки Уряду Великої Британії впроваджує проєкт «EMBRACE: Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству».

Проєкт зосереджений на комплексному підході до питання запобігання домашнього та гендерно зумовленого насильства. Одним із його компонентів  є підвищення обізнаності та освіченості молоді щодо здорових і токсичних стосунків, включаючи питання раннього розпізнавання психологічного насильства та відповіді на його прояви.

У 2019-2020 роках UNFPA пілотував інтервенції на тему здорових стосунків у межах проєкту «(Не) дрібниці у стосунках». Так, у 2020 році більше 25 тисяч молодих осіб долучилися до серії навчальних дискусій з лідерами думок і навчилися виявляти ранні ознаки токсичних стосунків. У 2021 році в межах проєкту працівники і працівниці 50 молодіжних центрів пройшли ТоТ тренінг проєкту аби проводити навчальні сесії для молоді у своїх регіонах. Також у межах проєкту функціонує однойменна інстаграм сторінка проєкту (Не) дрібниці у стосунках – @no_trivia. Кількість читачів станом на березень 2022 рік – 7745 підписників.

У 2022 році UNFPA планує запуск безпечного психологічного онлайн простору для молоді. Міжнародні дослідження підкреслюють незамінну роль запобігання насильству у воєнних або післявоєнних умовах, а підтримка психічного здоров’я відіграє вирішальну роль у запобіганні насильницьких стосунків. Робота із емоційною регуляцією та стійкістю, управлінням стресом, побудовою стосунків є надзвичайно важливою у воєнних та повоєнних обставинах, коли психологічне благополуччя є надзвичайно крихким. Численні дослідження доводять, що підлітки, які зазнали впливу війни вразливі до підвищеного рівня посттравматичного стресового розладу (ПТСР), депресії та тривоги. Це у свою чергу негативно впливає на стосунки із своїм «я» та взаємини із іншими людьми загалом.

Мета проєкту: створення безпечного та комфортного онлайн середовища для молоді, де підлітки безкоштовно та анонімно (за потреби) зможуть отримати підтримку у вирішенні своїх психологічних проблем, зокрема щодо міжособистісних стосунків.

Завдання: мінімізація впливу воєнних дій на психологічне здоров’я молоді та міжособистісні стосунки, підвищення обізнаності про здорові та токсичні стосунки.

Цільова аудиторія: хлопці та дівчата віком 13 – 17 років.

Функції простору:

  • Забезпечення базової психологічної підтримки через індивідуальні та групові консультації психологів;
  • Залучення молоді до інформаційних та освітніх онлайн групових лекцій/обговорень;
  • Надання корисної інформації щодо особистого психологічного благополуччя, здорових та токсичних міжособистісних стосунків.

Простір

 

II. Методологія

 

Обсяг роботи

Очікується, що обраний постачальник послуг:

1. Запропонує та розробить візуальний стиль проєкту. Попередня назва – «Оазис». Усі інформаційні прояви та платформи безпечного простору мають відповідати розробленому та затвердженому з UNFPA візуальному стилю. Візуальне рішення має враховувати цільову аудиторію та ідею проєкту. Усі запропоновані додаткові ідеї щодо назви простору та айдентики вітаються.

2. Розробить та запустить платформи для забезпечення роботи проєкту. Планується, що робота простору буде забезпечена через функціонування окремо створеного сайту та телеграм каналу. Вебсайт, зокрема, міститиме прямі трансляції групових онлайн-занять/лекцій, корисні статті на профільні тематики простору, розклад онлайн заходів, презентацію команди, контакти психологів, які надаватимуть безкоштовну психологічну допомогу. За допомогою телеграм каналу учасники/-ці онлайн-заходів будуть регулярно отримувати оновлення корисної інформації сайту та розкладу заходів. Також месенджер дозволятиме проводити опитування, отримувати зворотній зв’язок щодо активностей та надаватиме можливість обговорень у чаті.

Підрядник має запустити роботу цих двох платформ, враховуючи два компоненти:

- технічне створення сайту і телеграм каналу. Сайт має відповідати визначеному функціоналу, запропонованому візуальному стилю і концепції, мати зручну мобільну версію (яка має мати аналогічні можливості із сайтом), легко відкриватися, а також містити інструменти для користування сайтом людьми із вадами зору (зокрема, вбудована можливість прослухати корисні матеріалу із сайту).

- базове контентне наповнення платформ. Підрядник має підготувати увесь базовий пакет контенту для телеграму та сайту, потрібного для запуску платформ (назви розділів, корисні статті, і загалом увесь текст, що має бути на платформах на момент запуску).

 

3. Забезпечння оновлення сайту та телеграм каналу протягом 1го місяція з моменту запуску платформ. Усі корисні матеріали (окрім базового пакету необхідного для запуску платформ) після створення платформ будуть підготовані законтрактованими психологами/-инями UNFPA. Протягом 1го місяція після запуску платформ підряднику необхідно буде підтримувати комунікацію із психологами UNFPA Україна, аби забезпечувати написання ними корисного контенту, публікувати отримані матеріали, планувати із психологами групові інформаційно-освітні заходи (1 захід в тиждень). Оплата роботи психологів забезпечується UNFPA в межах окремого замовлення.

 

4. Планування і надання промо підтримки проєкту. Підрядник має надати стратегію просування проєкту на 1 рік із моменту запуску проєкту та втілити перший її етап із метою досягнення необхідних цілей.

Запропонована стратегія має містити чіткі визначення пріоритетних цільових груп, будуватися на позитивному підході (використанні позитивних меседжів та прикладів) та надавати перевагу не лише прямій рекламі, але й нативному способу передачі інформації, органічним чи вірусним поширенням інформації, залучати лідерів думок, місцевих лідерів, можливості поширення інформації через наявні ресурси соціальної реклами тощо.

 

Цілі і очікувані результати

Надані послуги мають відповідати таким цілям та часовим проміжкам:

 

Активність

Очікувані продукти

Дата отримання послуги

1

Розробка неймінгу та візуального стилю проєкту

Погоджена назва простору та наявність єдиної затвердженої візуальної концепції проєкту, яка може бути використана для усіх активностей простору

Не пізніше 1 місяця від дати підписання контракту

2

Запуск готових та затверджених платформ для забезпечення роботи проєкту

Запущений сайт та телеграм канал проєкту із базовим пакетом інформаційних корисних матеріалів, що відповідають поставленим вимогам

Не пізніше 2 місяців від дати підписання контракту

3

Підтримка роботи сайту та телеграм каналу

Оновлення сайту та телеграм каналу, координація функціонування платформ із психологами UNFPA протягом 1го місяця з моменту запуску платформ.

Не пізніше 3 місяців від дати підписання контракту

4

Розробка стратегії просування платформ та імплементація її першого етапу

 

Стратегія має бути розроблена на 1 рік імплементації від моменту запуску.

Обраний підрядник реалізовуватиме лише перший етап стратегії, який має тривати від моменту запуску платформ до 30 вересня 2022 року. Мета першого етапу промо кампанії – 1000 представників/-ць цільової аудиторії отримали психологічну підтримку через платформи проєкту (індивідуальні консультації та участь у групових онлайн сесіях).

Не пізніше 6 місяців від дати підписання контракту

 

 

Кожен з етапів роботи передбачає отримання зворотного зв’язку від замовника, внесення необхідних правок та необхідне доопрацювання матеріалів. Оплата усіх визначених послуг буде відбуватися лише після повного завершення передбачених активностей та після отримання звіту і його прийняття замовником.

 

Усі творчі ідеї, які підпадають у рамки даного технічного завдання – вітаються.

 

Оплата

Усі результати, передбачені цими завданнями, повинні бути надані замовнику до 30 вересня 2022 року.

#

Очікувані матеріали

Умови оплати та часові рамки

1

Розроблений неймінг та візуальний стиль проєкту, запуск готових платформ проєкту (сайту та Телеграм-каналу)

50% вартості контракту після затвердження замовником, 2 місяці після підписання контракту.

2

Підтримка роботи платформ протягом визначеного початкового етапу,  розробка стратегії просування платформ та імплементація її першого етапу

50% вартості контракту після затвердження замовником, 6 місяців після підписання контракту.

 

Інтелектуальна власність

Уся інформація, що належати цьому проєкту (документальна, візуальна, цифрова, кібер, проєктна документація і т.д.), і з якою Підрядник може вступити в контакт при виконанні своїх обов'язків відповідно до цього завдання, залишається власністю Фонду ООН у галузі народонаселення, який має виняткові права на їх використання. За винятком цілей даного завдання, інформація не повинна бути розкрита громадськості або використовуватися в будь-якому виді без письмового дозволу Фонду ООН у галузі народонаселення відповідно до національних і міжнародних законів про авторські права.

 

Вимоги щодо кваліфікації

UNFPA шукає постачальника послуг із досвідом планування та проведення комунікаційних кампаній, бажано соціальних кампаній (потрібні посилання на останні впроваджені кампанії соціального характеру) та глибоких практичних знань про українські медіа та рекламні ринки.

 

Потенційний постачальник послуг повинен:

- бути резидентом  або мати юридичне представництво в Україні з відповідною офіційною реєстрацією;

- працювати в сфері комунікацій щонайменше 3 роки;

- мати досвід у галузі досліджень та розробок публічних інформаційних та комунікаційних кампаній, досвід у розробці та реалізації соціальних кампаній буде перевагою;

- демонструвати здатність дотримуватися часових рамок, працювати під тиском та вимірювати результати;

- володіти українською, російською та англійською мовами.

Перевагою буде попередній досвід роботи з агенціями системи ООН.

 

 

Питання

Питання або запити на додаткові роз'яснення можна задати під час організаційної зустрічі, яка відбудеться 13 квітня, 2022, о 11:00 год  за Київським часом через конференцію ZOOM (посилання на засідання конференції буде надано пізніше).

 

У разі вашої участі в організаційній зустрічі ми просимо надіслати підтвердження з повним іменем вашого представника контактній особі UNFPA до 15:00 за київським часом, 12 квітня 2022 року.

 

Контактна особа в ЮФНПА:

Надія Ковалевич

Тел Nº:

+380953469136

Електронна пошта:

kovalevych@unfpa.org

 

Якщо ви не можете взяти участь у дискусії, надішліть свої запитання та запити контактній особі UNFPA

(див. Контакти у таблиці вище).

 

На питання буде надіслано відповідь в письмовій формі. Відповіді будуть розіслані серед усіх зацікавлених сторін якнайшвидше.

 

Кінцевий термін подання питань - понеділок, 18 квітня, 2022, 17:00 год  за Київським часом.

 

III. Зміст пропозицій

 

Пропозиції мають надсилатися електронною поштою, за можливістю, одним повідомленням, залежно від розміру файлу та мають вміщувати: 

a) Технічну пропозицію, яка повинна містити інформацію, яка б надала докази для оцінки пропозицій відповідно до критеріїв, а також інформацію про юридичну особу.

Технічна заявка повинна бути подана електронним способом передачі за електронною адресою, зазначеною у розділі IV.

б) Цінову пропозицію із запропонованими бюджетами слід подавати строго відповідно до форми цінових пропозицій.

в) Мова пропозиції - англійська чи українська.

d) Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні бути подані окремими файлами. Фінансова пропозиція подається у форматі PDF і має бути підписана відповідним керівником компанії.

 

IV. Інструкції для подання

 

Пропозиції мають бути підготовлені згідно Розділу III і IV разом із відповідно заповненим і підписаним бланком цінової пропозиції, надіслані до контактної особи тільки на вказану електронну пошту не пізніше ніж: п'ятниця, 22 квітня, 2022, 17:00 за Київським часом. Пропозиції надіслані на будь-яку іншу електронну пошту не будуть прийняті до розгляду.

 

Контактна особа:

Ірина Богун

Електронна адреса:

ua-procurement@unfpa.org

 

Зверніть увагу на наступні інструкції щодо електронного подання:

- Тема повідомлення має включати таке посилання: RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/22/09. Пропозиції, що містять невірно вказану тему повідомлення можуть бути пропущені адміністратором та, таким чином, не потрапити до розгляду.

- Загальний обсяг повідомлення, що надсилається не має перевищувати 20 MB (у тому числі, сам лист, надані додатки та заголовки). При великих розмірах файлу з технічним описом, останні мають надсилатися окремо перед кінцевим строком подання пропозицій.

 

V. Оцінка пропозицій

Спеціалізована оціночна комісія проводитиме оцінку пропозицій у два етапи. Технічні пропозиції будуть розглянуті  на відповідність вимогам до порівняння цінових пропозицій.

 

Teхнічна оцінка (максимально 100 балів)

Технічні пропозиції будуть оцінені згідно з умовами, вказаними в розділі про вимоги до надання послуг/ Розділ IІ Технічного завдання, та відповідно до критерій оцінки, що подані нижче.

 

 

 

Критерії

[A] Максимальна кількість балів

[B]

Отримані бали

[C]

Вага (%)

[B] x [C] = [D]

Загальна кількість балів

Відповідність пропозиції візуальної концепції проєкту і функціоналу платформ до Технічного Завдання

100

 

35%

 

Релевантність плану промо кампанії до поставлених завдань

100

 

30%

 

Наявність специфічного досвіду та експертиза, що дотичні до завдання:

  • історія організації, загальна репутація, компетенція та надійність
  • попередні клієнти
  • зразки трьох попередніх кампаній (включаючи схожих за функціоналом до описаного проєкту – створення веб сайту, запуск телеграм каналу )

100

 

25%

 

Якість підготовки матеріалів поданої на конкурс пропозиції (клікабельність і доступ до посилань, відсутність орфографічних помилок і тд)

100

 

5%

 

Підтверджений досвід роботи із міжнародними організаціями

100

 

5%

 

Загальна сума

500

 

100%

 

 

Наступна шкала оцінювання буде використана для забезпечення об'єктивної оцінки:

Рівень, який відповідає вимогам Технічного завдання, що базується на фактичних даних, включених в пропозицію

Бали зі 100

Значно перевищує вимоги

90 – 100

Перевищує вимоги

80 – 89

Відповідає вимогам

70 – 79

Не відповідає вимогам

до 70

 

Цінові пропозиції будуть оцінені тільки від тих постачальників, чиї технічні пропозиції набрали мінімальну кількість балів – 70 після технічної оцінки.

 

Фінансова оцінка (максимально 100 балів)

Цінові пропозиції будуть оцінені на основі відповідності до вимог форми цінової пропозиції. Максимальна кількість балів для цінової пропозиції – 100, будуть передані найменшій сумарній ціні на основі спеціальної формули наданої у Технічному завданні. Усі інші цінові пропозиції отримають бали у зворотній пропорції згідно такої формули:

Фінансова оцінка =

Найнижча подана ціна ($)

X 100 (Максимальна кількість балів)

Цінова пропозиція, яка оцінюється ($)

Загальний бал

Сумарна оцінка для кожної пропозиції буде середньозваженою сумою оцінки за технічну та фінансову пропозиції. Максимальна сума балів - 100 балів.

Загальний бал =70% Технічної оцінки + 30% Фінансової оцінки

 

VI. Визначення переможця

Договір на термін до 30 жовтня 2022 року між UNFPA та постачальником буде укладено з тим претендентом, чия пропозиція отримає найвищий загальний бал.

 

VII. Право на змінення вимог під час прийняття рішень

              Фонд ООН у галузі народонаселення залишає за собою право збільшувати або зменшувати на 20% обсяг замовлення наданого в цьому запиті на подання пропозицій, без зміни ціни за одиницю товару або інших умов.

 

VIII. Умови оплати

Оплата здійснюється відповідно до отримання Замовником перелічених вище продуктів (результатів роботи), а також на основі наданого повного пакету супровідної платіжної документації. Оплата здійснюється у валюті: українських гривнях. У випадку використання двох валют, курсом обміну вважається операційний курс Організації Об'єднаних Націй в той день, в який Фонд ООН у галузі народонаселення повідомляє про здійснення цих платежів (веб: www.treasury.un.org). Термін оплати складає 30 днів після отримання товаросупровідних документів, рахунків-фактур та іншої документації, що вимагається договором.

 

IX. Шахрайство і корупція

Фонд ООН у галузі народонаселення прагне запобігати, виявляти та вживати дій проти всіх випадків шахрайства щодо Фонду ООН у галузі народонаселення та третіх сторін, які беруть участь у діяльності Фонду ООН у галузі народонаселення. З політикою Фонду ООН у галузі народонаселення щодо шахрайства та корупції можна ознайомитися тут: FraudPolicy. Подання пропозицій учасником передбачає, що останній ознайомлений з даними правилами.

У разі та за потреби, постачальники, їх дочірні підприємства, агенти, посередники і керівники мають співпрацювати з Управлінням з аудиту та нагляду Фонду ООН у галузі народонаселення, а також з будь-яким іншим уповноваженим з нагляду, який призначений Виконавчим Директором та Радником з етики Фонду ООН у галузі народонаселення. Таке співробітництво включає, але не обмежується, наступне: доступ до всіх працівників, представників, агентів та уповноважених осіб постачальника; надання всіх необхідних документів, у тому числі фінансових. Нездатність повною мірою співпрацювати зі слідством буде вважатися достатньою підставою для Фонду ООН у галузі народонаселення розірвати контракт з постачальником та відсторонити і зняти його зі списку зареєстрованих Фондом постачальників.

Конфіденційна гаряча лінія по боротьбі з шахрайством доступна для всіх учасників конкурсних торгів, про підозрілі та шахрайські дії має бути повідомлено через UNFPAInvestigationHotline.

 

X. Політика нульової толерантності

Фонд ООН у галузі народонаселення прийняв політику нульової толерантності щодо подарунків та знаків вдячності. Таким чином, прохання до постачальників не надсилати дарунки або проявляти інші знаки вдячності співробітникам Фонду ООН у галузі народонаселення. Детальніше з цими правилами можна ознайомитися тут: ZeroTolerancePolicy.

 

XI. Опротестування процесу подання пропозицій

Претенденти, які вважають, що до них були вчинені несправедливі дії під час процесу подання, оцінки пропозицій або присудження контракту можуть подати скаргу керівнику програми ЮНФПА Олесі Компанієць на електронну пошту: kompaniiets@unfpa.org. У разі незадоволення відповіддю, наданою керівником підрозділу ЮНФПА, претендент може звернутися до Голови Відділу закупівель Фонду ООН у галузі народонаселення procurement@unfpa.org.

 

XII. Зауваження

У разі неможливості доступу до будь-яких посилань у цьому запиті на подання пропозицій, претенденти можуть звернутися до співробітника Відділу закупівлі для отримання версії в форматі PDF.

 

БЛАНК ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Найменування претендента:

 

Дата подання:

Click here to enter a date.

Номер запиту:

RFQNº UNFPA/UKR/RFQ/22/09

Валюта:

 

Термін дії цінової пропозиції:

(пропозиція має бути чинною протягом щонайменше 2 місяців після кінцевого строку надсилання пропозицій)

 

 

Опис

Кількість співробітників

Погодинна оплата

Кількість годин роботи

Загалом

 

  • Гонорари працівникам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума гонорару

 

 

  • Інші витрати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума інших витрат

 

 

Загальна сума контракту

 (гонорари працівникам+ інші витрати), грн. без ПДВ

 

 

Загальна сума контракту

 (гонорари працівникам+ інші витрати), грн. з ПДВ

 

 

               

 

 

Цим засвідчую, що вище вказана компанія, яку я уповноважений представляти, переглянула Запит на Подання Пропозицій RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/22/09 [Розробка, створення та просування роботи онлайн платформ із надання психологічної підтримки для молоді],у тому числі всі додатки, зміни в документі (якщо такі мають місце) та відповіді Фонду ООН у галузі народонаселення на уточнювальні питання Фонду ООН у галузі народонаселення з боку потенційного постачальника. Також, компанія приймає Загальні умови договору та буде дотримуватися цієї цінової пропозиції до моменту закінчення терміну дії останньої.

 

 

Click here to enter a date.

 

Ім’я, прізвище та посада

Дата та місце

 

 

 

 

Додаток I:

Загальні умови договору:

De Minimis Contracts

 

 

Цей запит на подання пропозицій підпадає під дію Загальних умов договору Фонду ООН у галузі народонаселення: De Minimis Contracts, який можна знайти тут: English, Spanish і French