You are here

ЗАПИТ НА ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ

RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/22/06

 

Шановні пані / панове,

 

Фонд ООН у галузі народонаселення запрошує Вас надати цінову пропозицію на наступну послугу:

Розробка і розміщення зовнішньої соціальної реклами «Бути татом – бути поруч»

Цей запит відкритий для всіх юридично зареєстрованих компаній в Україні, які можуть надавати належні послуги та володіють правоздатністю постачати/виконувати дані послуги в Україні, або через уповноважених представників.

Технічне завдання (ТЗ)

Передумови та опис програми

Інформаційна кампанія ТАТО ДІЄ є частиною проєкту «Щастя у 4 руки» з розвитку відповідального татівства та залучення чоловіків до піклування та догляду за дітьми, що є частиною програми Фонду ООН у галузі народонаселення з розвитку та посилення спроможності жінок, яка має на меті підтримати жінок та дівчат у реалізації їхніх можливостей та розвитку ідей гендерної рівності.

Кампанія ТАТО ДІЄ є четвертою хвилею проєкту «Щастя у 4 руки» і розпочалася у 2021 році та реалізується за підтримки Європейського Союзу та уряду Швеції у партнерстві з Офісом віцепрем'єрки з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції.

Основна мета кампанії — трансформувати «традиційне» соціальне сприйняття, дискримінаційне ставлення та стереотипи щодо ролі чоловіків і татів у сім’ях та суспільстві загалом шляхом відстоювання спільної опіки та догляду татами і мамами та батьківської «декретної» відпустки серед татів.

Концепція кампанії ТАТО Діє відповідає таким цілям:

• підвищує поінформованість про відпустку по догляду за дитиною для татів, батьківські програми та діючі законодавчі положення, які дозволяють чоловікам використовувати свої батьківські права; залучає теперішніх та майбутніх батьків, щоб скористатися батьківською відпусткою та брали участь у відповідальному активному батьківстві без стереотипів;

• виступає за більшу участь чоловіків у виконанні домашніх обов’язків та піклуванні за дітьми у сім’ях, включаючи догляд за дітьми та домашні обов’язки, та сприяють відповідальному батьківству; підкреслює роль батьків у вихованні дитини та змінювати ставлення до ролей, які традиційно розглядаються як «виключно жіночі », особливо в часи глобальної кризи та пандемії COVID-19;

• має на меті сприяти підтримці сімейної політики, такої як гнучкі схеми батьківських відпусток, віддалені формати роботи для сімей та заохочення чоловіків брати участь у піклуванні за дітьми;

• має на меті підтримати чоловіків, відповідальних батьків і тих, хто скористався можливістю «декретної» відпустки для тат, всередині їхніх громад та людей, які впливають на них.

У 2019 році за підтримки Європейського Союзу в межах Програми «ЄС за гендерну рівність та проти гендерно зумовленого насильства», що реалізується спільно структурою ООН Жінки та Фондом ООН у галузі народонаселення, було створено та підтримано подальшу роботу клубів для тат – татохабів – у 5 містах України: Києві, Одесі, Вінниці, Херсоні та Новій Каховці. Ці татохаби працюють із татами вказаних міст, надаючи психологіну підтримку, моживості якісного проведення часу із дітьми, а також проводять освітні заходи для татів на різні теми.

 

II. Методологія

Зміст та обсяг робіт

Обраний постачальник послуг повинен розмістити розроблені сюжети на носіях зовнішньої реклами в цільових містах (Київ, Одеса, Вінниця, Херсон, Нова Каховка).

Цільова аудиторія

Чоловіки віком 30 – 45 років.

Географія: Київ, Одеса, Вінниця, Херсон, Нова Каховка.

Мета

Метою розміщення реклами є підвищення обізнаності про кампанію ТАТО ДІЄ. Додатковим завданням є збільшення відвідуваності сайту zags.org.ua.

Виконані роботи

Компанія має виконати такі роботи:

No.

Очікуваний результат

Вимоги до роботи

Часові рамки

1

Сформувати програму (сітку) розміщення зовнішньої реклами у вказаних цільових містах

Мета: охопити цільову аудиторію міста.

Орієнтовні показники:

Київ: 10 площ

Одеса: 4 площі

Вінниця: 4 площі

Херсон: 4 площі

Нова Каховка: 4 площі.

Протягом 1 тижня з дати підписання контракту.

1

Надрукувати та розмістити розроблені макети зовнішньої реклами в обраних містах

Мета: охопити цільову аудиторію міста.

Розміщення: березень 2022 року

3

Звіт по розміщенню зовнішньої реклами

Звіт у деталях має містити інформацію щодо розміщеної реклами на кожній локації, орієнтовну кількість контактів із кожним рекламним носієм та загальний показник охоплення усіма носіями.

Не пізніше ніж 5 робочих днів після закінчення розміщення реклами

 

Усі друковані сюжети вже розроблено, до уваги мають бути взяті кошти на друк.

Будь-які творчі ідеї, що знаходяться у рамках даного технічного завдання, обговорюються. UNFPA залишає за собою право змінювати обсяг запланованих виконаних робіт UNFPA, але учасник тендеру має відобразити усі згадані у технічному завданні очікувані роботи у двох пропозиціях – фінансовій і технічній. План виконання має бути узгоджений із Фондом ООН у галузі народонаселення перед втіленням та покращений, відповідно до наданих рекомендацій.

 

Терміни надання послуг та порядок оплати

Індикативна хронологія виконання робіт

Усі очікувані результати, передбачені даним технічним завданням, повинні бути подані заявнику до 5 квітня 2022 року.

#

Виконана робота

Умови та терміни оплати

1

Розмістити усі рекламні макети на обраних носіях та локаціях.

85% від суми контракту, після подання та затвердження UNFPA, 7-ий робочий день після розміщення макетів та наданням підтверджень.

2

Надати звіт по розміщенню, включно із показниками охоплень по кожному місту

15% від суми контракту, після подання та затвердження UNFPA

 

Умови оплати

Оплата здійснюється відповідно до отримання Замовником перелічених вище продуктів (результатів роботи, підтвердженої фотозвітами та планом розміщення реклами, з зазначенням точного місця розміщення та OTS показників контактів з аудиторією), а також на основі наданого повного пакету супровідної платіжної документації.

Оплата здійснюється у валюті: українських гривнях. У випадку використання двох валют, курсом обміну вважається операційний курс Організації Об'єднаних Націй в той день, в який ФН ООН повідомляє про здійснення цих платежів (веб: www.treasury.un.org).

 

Детальніше у вкладеному файлі.