You are here

Цим ми просимо вашу пропозицію на «Постачання та виробництво брендованих товарів відповідно до наведеної нижче специфікації:

 

Номер

Найменування

Опис товару

 

Одиниця виміру

Кіль-кість

Група А "Одяг"

1

Сафарі-жилети

Сафарі-жилети із вишитими логотипами ООН (емблема) та UNFPA спереду і нанесеним фарбою лого UNFPA ззаду (орієнтовний розмір нанесення ззаду - а4). Логотип ООН має бути зроблений шильдою, яка кріпиться на жилет на липучку. 3XL -2, XXL - 1, XL - 5, L - 5, M - 15, S- 15

 

шт.

43

2

Логотипи партнерів

Логотипи партнерів такого самого розміру як емблема ООН на жилетах вище. Має бути виготовлено 12 різних логотипів.

 

набір

15 наборів по 12 штук у кожному.

3

Чорна сумка із тканини з логотипом UNFPA

Чорна сумка із тканини. Розмір сумки орієнтовно а4. Нанесення логотипу UNFPA повноколірним друком з однієї сторони. Сумка має містити 2 кармани (великий і малий) всередині  і закривається на блискавку.

шт.

100

4

Чорний худі з логотипом UNFPA

Чорний худі (з капюшоном) і нанесенням лого UNFPA спереду і ззаду. Спереду і ззаду лого має бути вишитим (орієнтовний розмір а4). Розмірна сітка: 3XL - 5, 2XL - 5, XL-10, L-15, M-30, S-35.

 

шт

100

5

Темно-синя флісова кофта

Темно-синя флісова кофта на застібці з вишитим логотипом ЮФНПА. Повноколірне лого ЮФНПА спереду нанесене способом вишивки . Розмірна сітка: 3XL - 5, 2XL - 5, XL-10, L-10, M-25, S-25.

 

шт.

80

6

Темно-синя флісова жилетка

Темно-синя флісова жилетка із вишитим лого ЮФНПА. Повноколірне лого ЮФНПА спереду та ззаду  нанесене способом вишивки. Розмірна сітка:3XL - 3, 2XL - 1, XL-5, L-16, M-20, S-5.

 

шт.

50

7

Темно-сині кепки

Темно-сині кепки із вишитим лого ЮФНПА. Вишивка лого ЮФНПА спереду на кепці.

 

шт.

100

8

Бежеві кепки

Бежеві кепки із вишитим лого ЮНФПА. Вишивка лого ЮФНПА спереду на кепці.

 

 

 

 

 

 

шт.

100

9

Дощовик

Дощовик із логотипом ЮФНПА, темносинього кольору. Розмірна сітка: 2XL -2 шт, L-2 шт, M-4 шт, S-2 шт.

 

шт.

10

група В "Поліграфія"

10

Блокнот,the Inkme.

Блокноти із тисненням лого ЮФНПА, різних кольорів, the Inkme.

 

шт.

100

11

Банер

Банер ЮФНПА 80х200, ролап

 

шт.

15

 

 

Група C "Брендований інвентар"

12

Настільний прапорець

Прапорці настільні із тримачем

 

шт.

50

13

Павербанк

Павербанк із нанесеним лого UNFPA. Павербанк максимальної потужності із шнурками. Може бути будь-якого кольору.

шт.

150

14

Автоматична парасоля

Автоматична парасоля темно синього кольору із нанесенням логотипом UNFPA.

 

шт.

100

15

Термокружки

Термокружки із нанесенням лого способом гравірування або термоперенос, залежно від матеріалу термокружки.

 

шт.

80

16

Візитниця

Візитниця з логотипом UNFPA, металева із гравіруванням логотипу.

 

шт.

80

17

Флешка

Флешка із нанесенням логотипом UNFPA

 

шт.

350

18

Кейс для ноутбука

Кейс для ноутбука із застібкою, універсального розміру. нанесення логотипу з одного боку.

 

шт.

80

 

Доставка здійснюється за наступними адресами: Дніпро, Одеса, Київ, Полтава, Вінниця, Львів та Ужгород.

Інтелектуальна власність

Вся інформація щодо цього проєкту (документальна, аудіо, візуальна, цифрова, кібер, проєктна документація тощо), що належить Фонду ООН у галузі народонаселення, з якою Підрядник може вступати в контакт під час виконання обов’язків за цим завданням, залишається власністю Фонду ООН у галузі народонаселення з ексклюзивними правами на її використання. За винятком цілей цього завдання, інформація не повинна бути розголошена громадськості і не використовується в будь-яких інших цілях без письмового дозволу Фонду ООН у галузі народонаселення відповідно до чинних національних та міжнародних законів про авторські права.

 

I. Зміст пропозицій

За можливості, пропозиції слід надсилати одним повідомленням, з урахуванням розміру файлу.

 

Пропозиції повинні містити:

  1. Заповнений бланк цінової пропозиції (додається до запиту), збережений та підписаний у ПДФ форматі;

II. Інструкції для подання пропозицій

Пропозицію потрібно підготувати згідно з положеннями Розділів IV та III, до неї необхідно додати відповідним чином заповнену і підписану форму цінової пропозиції та надіслати документи контактній особі лише на зазначену захищену адресу електронної пошти не пізніше: п'ятниця, 25 листопада, 2022, 15:00 год  за Київським часом. Пропозиції, надіслані на будь-яку іншу адресу електронної пошти, не розглядатимуться.

Ім'я та прізвище контактної особи в UNFPA:

Ірина Богун

Адреса електронної пошти контактної особи:

ua-procurement@unfpa.org

 

Зверніть увагу на наступні інструкції щодо подання пропозицій електронною поштою:

  • Тема повідомлення має включати таке посилання: RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/22/44. Пропозиції, які містять неналежну тему повідомлення можуть бути пропущені адміністратором та, таким чином, не будуть розглянуті.
  • Загальний обсяг повідомлення не повинен перевищувати 20 MB (у тому числі сам лист, додатки та заголовки). При великих розмірах файлу з технічним описом, останні мають надсилатися окремо перед кінцевим строком подання пропозицій.

 

III. Визначення переможця

Договір на термін до 30 грудня 2022 року між UNFPA та постачальником буде укладено з тим претендентом, чия пропозиція отримає найвищий загальний бал.

 

 

 

IV. Право на змінення вимог під час прийняття рішень

              UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, залишає за собою право збільшувати або зменшувати на 20% обсяг замовлення наданого в цьому запиті на подання пропозицій, без зміни ціни за одиницю товару або інших умов.

V. Умови оплати

Оплата здійснюється відповідно до отримання Замовником перелічених вище продуктів (результатів роботи), а також на основі наданого повного пакету супровідної платіжної документації. Оплата здійснюється у валюті: українських гривнях. У випадку використання двох валют, курсом обміну вважається операційний курс Організації Об'єднаних Націй в той день, в який Фонд ООН у галузі народонаселення повідомляє про здійснення цих платежів (веб: www.treasury.un.org). Термін оплати складає 30 днів після отримання товаросупровідних документів, рахунків-фактур та іншої документації, що вимагається договором.

 

VI. Шахрайство і корупція

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, прагне запобігати, виявляти та вживати дій проти всіх випадків шахрайства щодо UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, та третіх сторін, які беруть участь у діяльності UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. З політикою UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, щодо шахрайства та корупції можна ознайомитися тут: FraudPolicy. Подання пропозицій учасником передбачає, що останній ознайомлений з даними правилами.

У разі та за потреби, постачальники, їх дочірні підприємства, агенти, посередники і керівники мають співпрацювати з Управлінням з аудиту та нагляду UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, а також з будь-яким іншим уповноваженим з нагляду, який призначений Виконавчим Директором та Радником з етики UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. Таке співробітництво включає, але не обмежується, наступне: доступ до всіх працівників, представників, агентів та уповноважених осіб постачальника; надання всіх необхідних документів, у тому числі фінансових. Нездатність повною мірою співпрацювати зі слідством буде вважатися достатньою підставою для UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, розірвати контракт з постачальником та відсторонити і зняти його зі списку зареєстрованих Фондом постачальників.

Конфіденційна гаряча лінія по боротьбі з шахрайством доступна для всіх учасників конкурсних торгів, про підозрілі та шахрайські дії має бути повідомлено через UNFPAInvestigationHotline.

VII. Політика нульової толерантності

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, прийняв політику нульової толерантності щодо подарунків та знаків вдячності. Таким чином, прохання до постачальників не надсилати дарунки або проявляти інші знаки вдячності співробітникам UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. Детальніше з цими правилами можна ознайомитися тут: ZeroTolerancePolicy.

VIII. Опротестування процесу подання пропозицій

Претенденти, які вважають, що до них були вчинені несправедливі дії під час процесу подання, оцінки пропозицій або присудження контракту можуть подати скаргу керівнику програми UNFPA Олесі Компанієць на електронну пошту: kompaniiets@unfpa.org. У разі незадоволення відповіддю, наданою керівником підрозділу UNFPA, претендент може звернутися до Голови Відділу закупівель UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, procurement@unfpa.org.

IX. Зауваження

У разі неможливості доступу до будь-яких посилань у цьому запиті на подання пропозицій, претенденти можуть звернутися до співробітника Відділу закупівлі для отримання версії в форматі PDF.

БЛАНК ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ[1]

 

Найменування претендента:

 

 

Дата подання:

Click here to enter a date.

 

Номер запиту:

UNFPA/UKR/RFQ/22/44

 

Валюта:

UAH

 

Термін дії цінової пропозиції:

(пропозиція має бути чинною протягом щонайменше 3 місяців після кінцевого строку надсилання пропозицій)

 

 

 

#

Перелік необхідних послуг

Ціна за одиницю (грн.)

Кількість, од

Разом (грн.)

 
 

 

Група А

 

 

 

 

1

Сафарі-жилети

 

43

 

 

2

Логотипи партнерів

 

15

 

 

3

Чорна сумка із тканини

 

100

 

 

4

Чорний худі (з капюшоном)

 

100

 

 

5

Темно-синя флісова кофта та застібці

 

80

 

 

6

Темно-синя флісова жилетка

 

50

 

 

7

Темно-сині кепки

 

100

 

 

8

Бежеві кепки

 

100

 

 

9

Дощовик

 

10

 

 

 

Всього

 

 

 

 

 

Група В

 

 

 

 

1

Блокноти із тисненням лого ЮФНПА, різних кольорів, the Inkme.

 

100

 

 

2

Банер ЮФНПА 80х200, ролап

 

15

 

 

 

Всього

 

 

 

 

 

Група С

 

 

 

 

1

Прапорці настільні із тримачем

 

50

 

 

2

Павербанк

 

150

 

 

3

Автоматична парасоля

 

100

 

 

4

Термокружки

 

80

 

 

5

Візитниця

 

80

 

 

6

Флешка

 

350

 

 

7

Кейс для ноутбука

 

80

 

 

 

Загальна сумма

 

 

 

ПДВ (якщо платник ПДВ), грн

 

 

Загальна сума контракт (+ПДВ (якщо платник ПДВ), грн.

 

 

Коментарі:

 

 

 

Претендент може запропонувати свої пропозиції, що відповідають бажаному опису.

Учасники тендеру можуть подавати комерційну пропозицію на одну або на всі групи товарів.

Разом з тим, Претенденту рекомендується запропонувати ціну для щонайбільшої кількості товарів.

 

Цим засвідчую, що вище вказана компанія, яку я уповноважений представляти, переглянула Запит на Подання Пропозицій RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/22/44 [Постачання та виробництво брендованих товарів],у тому числі всі додатки, зміни в документі (якщо такі мають місце) та відповіді UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, на уточнювальні питання з боку потенційного постачальника. Також, компанія приймає Загальні умови договору UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, та буде дотримуватися цієї цінової пропозиції до моменту закінчення терміну дії останньої.

 

 

Click here to enter a date.

 

Ім’я, прізвище та посада

Дата та місце

 

[1] Учасники конкурсу можуть додавати рядки та змінювати найменування витрат на свій розсуд, відповідно до запропонованого методу виконання замовлення.

Додаток I:

Загальні умови договору:

De Minimis Contracts

 

 

Цей запит на подання пропозицій підпадає під дію Загальних умов договору Фонду ООН у галузі народонаселення: De Minimis Contracts, який можна знайти тут: English