Go Back Go Back
Go Back Go Back
Go Back Go Back

Provision of online IT training programs

Provision of online IT training programs

2021-03-09

Download Icon Download Icon

Цей запит відкритий для всіх юридично зареєстрованих компаній в Україні, які можуть надавати належні послуги та володіють правоздатністю постачати/виконувати дані послуги в Україні, або через уповноважених представників.

 

  1. Про UNFPA

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, є міжнародною агенцію з розвитку, метою котрої є забезпечення та існування такого світу, в якому кожна вагітність бажана, кожні пологи безпечні та кожна молода людина може реалізувати свій потенціал.

 

UNFPA є провідною установою ООН, яка сприяє реалізації права кожної жінки, чоловіка та дитини на здорове життя та рівні можливості. Для отримання більш детальної інформації щодо діяльності Фонду, звертайтеся, будь-ласка, до веб-сайту: UNFPA про нас.

 

Технічне завдання (ТЗ)

Опис програми

Насильство проти жінок та дівчат є одним з найбільш поширених порушень прав людини у світі. Воно не знає ніяких соціальних, економічних чи національних кордонів. Гендерно зумовлене насильство (далі – ГЗН) підриває здоров'я, гідність, безпеку та автономію потерпілих, залишаючись прихованим через культуру мовчання. Воно негативно впливає на сексуальне та репродуктивне здоров'я дівчат і жінок. ГЗН залишається широко поширеним в Україні, а збройний конфлікт у східній частині України призвів до збільшення ризику таких ситуацій.

Проєкти UNFPA «Надання імпульсу забезпеченню рівності: Проєкт із зміни соціальних норм та ліквідації гендерних стереотипів для покращення життєстійкості та добробуту жінок та чоловіків в Україні» та «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі» спрямовані на посилення національної системи попередження та реагування на гендерно зумовлене насильство на загальнодержавному та регіональному рівнях для забезпечення умов, в яких більшість потерпілих від гендерно зумовленого насильства зверталися б по допомогу та мали доступ до якісних послуг з особливою увагою на потерпілих, сприяючи поширенню ідеї «нульової» терпимості до насильства в суспільстві.

Економічне розширення можливостей жінок має величезне значення у розірванні кола насильства та запобіганні домашньому насильству загалом. Метою проєктів є сприяння розвитку професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, постраждалих від домашнього/гендерно зумовленого насильства, або жінок, які перебувають у групі ризику потрапляння у випадки насильства.

В рамках проєкту надаються наступні послуги:

  • Консультації кар’єрних радників/ць щодо здобуття професійних навичок та індивідуальна підтримка в пошуку роботи;
  • Організація професійних курсів для жінок, що знаходяться в складних життєвих умовах, в тому числі постраждалих від домашнього насильства, з метою розширення можливостей працевлаштування або започаткування ініціатив, що можуть приносити дохід, стійких і затребуваних в рамках пандемії COVID-19, в тому числі ІТ курсів.

Передумови

Фонд ООН у галузі народонаселення запрошує кваліфікованих постачальників, які мають успішний досвід з викладання ІТ курсів онлайн. Вибраний постачальник послуг працюватиме під керівництвом співробітника Фонду ООН у галузі народонаселення з питань запобігання та протидії ГЗН та у тісній співпраці з командами Програми з просування гендерної рівності, розбудови потенціалу жінок та дівчат та Програми запобігання та протидії ГЗН Фонду ООН у галузі народонаселення.

 

II. Методологія

Обсяг робіт

МЕТОЮ НАДАННЯ ПОСЛУГ Є:

  1. Теоретичне та практичне навчання ІТ спеціальностям для початківців 200 (двохсот) жінок, відповідно до реальних сучасних вимог ІТ-ринку, з фокусом на працевлаштування.
  2. Менторство та експертний супровід жінок, які навчаються на курсах, з метою планування їхньої майбутньої кар’єри в ІТ сфері.
  3. Стажування/інтернатура у відповідних ІТ компаніях/департаментах для отримання практичного досвіду з вивчених дисциплін.

 

Обраний постачальник повинен запропонувати націлені на працевлаштування тренінгові програми, що відповідають сучасним вимогам ІТ-ринку.

Постачальники можуть подавати як комплексну пропозицію на технічні, дизайнерські та нетехнічні спеціальності, так і на кожний блок окремо.

 

  1. Програмування на мовах – 100 навчальних місць:

C/C++, Java, HTML/CSS, JavaScript, РНР

  1. Тестування – 40 навчальних місць:
  2. Веб-дизайн UI/UX – 40 навчальних місць.
  3. Нетехнічні курси – 20 навчальних місць:

Проєктний (project) менеджмент

Цифровий (didgital) маркетинг

 

ПРОФІЛЬ ТА ВІДБІР КАНДИДАТОК:

Цільовою аудиторію для даних курсів є жінки 18+, без теоретичного та практичного досвіду в ІТ сфері, які знаходяться в складних життєвих обставинах, в тому числі постраждалі від гендерно зумовленого насильства.

Відбір кандидаток буде проходити в 2 етапи.

На першому етапі кар’єрні радники проєкту Women Career Hub шляхом опитування та/або індивідуальних консультацій відберуть 300-400 кандидаток.

На другому етапі онлайн тестування буде здійснювати обраний постачальник. Тести та питання на інтерв’ю повинні бути подані обраним постачальником Замовнику на затвердження. Приклади тестів та питань на інтерв’ю повинні входити до складу технічної пропозиції цього тендеру.

 

Перелік послуг включає в себе, але не обмежується:

        1. Організація другого етапу відбору кандидаток.
        2. Організація навчального процесу:

Постачальник повинен надати:

- Детальний проєкт навчальної програми.

- Детальну методологію викладання з чітко визначеними результатами навчання, методологію, що максимально забезпечить можливість працевлаштування, методологію навчання soft skills; інформацію щодо онлайн-платформи, яка буде використовуватися для тренінгів; вимоги до ПК / ноутбуків для слухачок курсу; інструменти та частоту оцінки успіху учасників, а також точні критерії, які будуть використовуватись для вручення сертифікатів про закінчення курсу. Методологія також повинна містити чіткі результати навчання, щоб визначити, що слухачки досягли рівня знань, необхідних для працевлаштування на сучасному ринку ІТ.

        1. Організація стажування/інтернатури для слухачок курсу.
        2. Менторство та експертний супровід жінок, які навчаються на курсах, з метою планування їхньої майбутньої кар’єри в ІТ сфері.
        3. Ведення моніторингу навчання, включаючи оцінки, результати навчання, дані про інтернатуру, стажування, а також дані про працевлаштування по закінченню трьох місяців після курсів.

 

Навчальний план повинен включати в себе:

- Кількість годин навчання, яке здійснюється через онлайн платформу під керівництвом викладачів (максимальна тривалість курсу не повинна перевищувати 6 місяців). Постачальники також повинні чітко вказати, яку мову (мови) програмування вони пропонують, та підготувати решту документації відповідно до цього вибору (підтвердження досвіду, персоналу, механізми сприяння працевлаштуванню тощо).

- мінімум 100 годин практичної роботи (навчання на виробництві), організованої як стажування/інтернатура.

- щонайменше 20 годин (на додаток до навчання та щонайменше 100 годин навчання на виробництві), навчання soft skills для розвитку кар’єри, проходження інтерв’ю та іншим необхідним навичкам для професійного розвитку.

 

 

Термін надання та оплати послуг

Оплата послуг відбувається поетапно та у відповідності до виконання постачальником завдань:

              1. 50% оплати від загальної суми буде сплачено після зарахування всіх кандидаток на курси
              2. 40% оплати від загальної суми буде сплачено після успішного завершення курсів усіма кандидатками на основі наданих сертифікатів. Якщо більш ніж 15% слухачок не отримають сертифікати, оплата буде здійснена пропорційно – тільки за тих, хто отримав сертифікати.
              3. 10% оплати від загальної суми буде сплачено після надання всіх моніторингових даних, включаючи дані про працевлаштування слухачок курсів.

Інтелектуальна власність

Вся інформація щодо цього проекту (документальна, аудіо, візуальна, цифрова, кібер, проектна документація тощо), що належить Фонду ООН у галузі народонаселення, з яким Підрядник може вступати в контакт при виконанні обов'язків за цим завданням, залишається власністю Фонду ООН у галузі народонаселення з ексклюзивними правами на їх використання. За винятком цілей цього завдання, інформація не повинна бути розкрита для громадськості і не використовується в будь-яких інших цілях без письмового дозволу Фонду ООН у галузі народонаселення відповідно до національних та міжнародних законів про авторське право.

Вимоги та кваліфікація

UNFPA шукає постачальника послуг з перевіреним успішним досвідом з викладання ІТ курсів онлайн.

 

Постачальник послуг повинен:

  • бути резидентом юридичної особи, приватним підприємцем, або мати юридичне представництво в Україні з відповідною офіційною реєстрацією;
  • мати принаймні 3 роки досвіду в галузі ІТ навчання; з них мінімум 2 роки в галузі онлайн ІТ навчання.
  • надати свідчення успішної реалізації (короткий опис, посилання) навчання обраним напрямкам;
  • забезпечити для виконання завдання фахівців з відповідною освітою та відповідним досвідом не менше 3 років.

 

Оцінка пропозиції

Детальна оцінка пропозицій складається з оцінки технічної складової пропозиції та фінансової оцінки.

 

Питання

Питання або запити на додаткові роз'яснення можна задати під час організаційної зустрічі, яка відбудеться 25 лютого, 2021, о 14:00 год  за Київським часом через конференцію Google Meet (посилання на засідання конференції буде надано пізніше).

 У разі вашої участі в організаційній зустрічі ми просимо надіслати підтвердження з інформацію про назву компанії, список представників компанії, які планують бути присутніми, зазначити їх електрону пошту, контактній особі ЮНФПА до 15:00 за київським часом, 23 лютого 2021 року.

 

Контактна особа:

Anna Tsytsak

Електронна адреса:

tsytsak@unfpa.org

 

 

Якщо ви не можете взяти участь у дискусії, надішліть свої запитання та запити контактній особі UNFPA (див. Контакти у таблиці вище).

 

На питання буде надіслано відповідь в письмовій формі. Відповіді будуть розіслані серед усіх зацікавлених сторін якнайшвидше.

Кінцевий термін подання питань - понеділок, 1 березня, 2021, 17:00 год  за Київським часом.

 

 

III. Зміст пропозицій

Пропозиції мають надсилатися електронною поштою одним повідомленням з вкладеннями та мають вміщувати:

 

a) Технічну пропозицію, яка повинна включати:

  1. Методологію проведення другого етапу відбору кандидаток на курси, включаючи приклади тестів та питань на інтерв’ю.
  2. Детальний проєкт навчальної програми, включаючи детальний навчальний план.
  3. Детальну методологію викладання з чітко визначеними результатами навчання, методологію, що максимально забезпечить можливість працевлаштування, методологію навчання soft skills; інформацію щодо онлайн-платформи, яка буде використовуватися для тренінгів; вимоги до ПК / ноутбуків для слухачок курсу; інструменти та частоту оцінки успіху учасників, а також точні критерії, які будуть використовуватись для вручення сертифікатів про закінчення курсу. Методологія також повинна містити чіткі результати навчання, щоб визначити, що слухачки досягли рівня знань, необхідних для працевлаштування на сучасному ринку ІТ. Підхід до виконання завдання із зазначенням технологій, рішень і підходів до управління проектом, в тому числі щодо комплексної системи захисту інформації сайту.
  4. Календарний план із зазначенням хронології виконання складових завдань, загальної послідовності.
  5. Інформацію про досвід роботи у галузі ІТ курсів не менше ніж 3 роки, з деталізацією щодо спеціальностей, кількості випускників/випускниць.
  6. Документи, що підтверджують домовленості з ІТ компаніями про можливості проходження учасницями курсів практики, стажування.
  7. Перелік та опис кваліфікації залучених фахівців (резюме) з зазначенням освіти та повних років досвіду роботи у відповідній сфері.
  8. Інформація про юридичну особу та портфоліо компанії.
  9. Рекомендаційні листи, включно з рекомендаціями від ІТ компаній – працедавців.

 

Технічна пропозиція повинна бути подана на електронну адресу, зазначену в розділі IV.

 

b) Цінова пропозиція з зазначенням статей видатків, бюджетами повинна подаватися чітко відповідно до форми цінової пропозиції.

c) Мова пропозиції - англійська чи українська.

d) Технічна та цінова пропозиція мають бути надіслані окремими файлами та бути підписані відповідним керівником компанії та надіслані у форматі PDF.

 

 

IV. Інструкції для подання

Пропозиції мають бути підготовлені згідно Розділу 4 і 3 разом з відповідно заповненим і підписаним бланком цінової пропозиції, надіслані до контактної особи тільки на вказану електронну пошту не пізніше ніж: вівторок, 9 березня, 2021, 17:00 год  за Київським часом. Пропозиції надіслані на будь-яку іншу електронну пошту не будуть прийняті до розгляду.

 

Контактна особа:

Ірина Богун

Електронна адреса:

ua-procurement@unfpa.org

 

 

Зверніть увагу на наступні інструкції щодо електронного подання:

Тема повідомлення має включати таке посилання: RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/21/01

 

•            Пропозиції, що містять неправильно вказану тему повідомлення можуть бути пропущені адміністратором та, таким чином, не потрапити до розгляду.

•            Загальний обсяг повідомлення, що надсилається не має перевищувати 20 MB (у тому числі, сам лист, надані додатки та заголовки). При великих розмірах файлу з технічним описом, останні мають надсилатися окремо до кінцевого строку подання пропозицій.

 

 

V. Оцінка пропозицій

Спеціалізована оціночна комісія проводитиме оцінку пропозицій у два етапи. Технічні пропозиції будуть розглянуті на відповідність вимогам та порівняння цінових пропозицій.

 

Teхнічна оцінка (максимально 100 балів)

Технічні пропозиції будуть оцінені згідно з умовами, вказаними в розділі про вимоги до надання послуг/ Розділ I Технічного завдання, та відповідно до критерій оцінки, що подані нижче.

 

Критерії

[A] Максимальна кількість балів

[B]

Отримані бали

[C]

Вага (%)

[B] x [C] = [D]

Загальна кількість балів

Досвід організації, доведена технічна спроможність надання послуг онлайн ІТ навчання

100

 

25%

 

Запропонована методологія, підхід, покроковий календарний план виконання

100

 

50%

 

Ключовий персонал

100

 

25%

 

Загальна сума

300

 

100%

 

 

Наступна шкала оцінювання буде використана для забезпечення об'єктивної оцінки:

Рівень, який відповідає вимогам Технічного завдання, що базується на фактичних даних, включених в пропозицію

Бали зі 100

Значно перевищує вимоги

90 – 100

Перевищує вимоги

80 – 89

Відповідає вимогам

70 – 79

Не відповідає вимогам

до 70

Лише ті технічні пропозиції, що набрали 65 та більше балів, будуть відібрані для розгляду відповідної фінансової пропозиції.

 

 

Фінансова оцінка (максимально 100 балів)

Фінансові пропозиції повинні дотримуватися підходу, що ґрунтується на результатах. Вони будуть оцінені на основі їх чіткості, повноти, рівня деталізації та відповідності. Максимальна кількість балів набирається за найнижчою ціновою пропозицією серед усіх технічно кваліфікованих заявок. Інші фінансові пропозиції отримують бали за такою формулою:

 

Фінансова оцінка =

Найнижча подана ціна ($)

X 100 (Максимальна кількість балів)

Цінова пропозиція, яка оцінюється ($)

Загальний бал

              Сумарна оцінка для кожної пропозиції буде середньозваженою сумою оцінки за технічну та фінансову пропозиції. Максимальна сума балів – 100 балів.

 

Загальний бал =70% Технічної оцінки + 30% Фінансової оцінки

 

 

VI. Визначення переможця

Договір на термін до 31 грудня 2021 року між UNFPA та постачальником буде укладено з тим претендентом, чия цінова пропозиція виявиться найменшою та буде відповідати вимогам документації конкурсних торгів.

 

VII. Право на змінення вимог під час прийняття рішень

              ФН ООН залишає за собою право збільшувати або зменшувати на 20% обсяг замовлення наданого в цьому запиті на подання пропозицій, без зміни ціни за одиницю товару або інших умов.

VIII. Умови оплати

Оплата здійснюється відповідно до отримання Замовником перелічених вище продуктів (результатів роботи), а також на основі наданого повного пакету супровідної платіжної документації. Оплата здійснюється у валюті: українських гривнях. У випадку використання двох валют, курсом обміну вважається операційний курс Організації Об'єднаних Націй в той день, в який ФН ООН повідомляє про здійснення цих платежів (веб: www.treasury.un.org). Термін оплати складає 30 днів після отримання товаросупровідних документів, рахунків-фактур та іншої документації, що вимагається договором.

IX. Шахрайство і корупція

Фонд ООН у галузі народонаселення прагне запобігати, виявляти та вживати дій проти всіх випадків шахрайства щодо Фонду ООН у галузі народонаселення та третіх сторін, які беруть участь у діяльності Фонду ООН у галузі народонаселення. З політикою Фонду ООН у галузі народонаселення щодо шахрайства та корупції можна ознайомитися тут: FraudPolicy. Подання пропозицій учасником передбачає, що останній ознайомлений з даними правилами.

У разі та за потреби, постачальники, їх дочірні підприємства, агенти, посередники і керівники мають співпрацювати з Управлінням з аудиту та нагляду Фонду ООН у галузі народонаселення, а також з будь-яким іншим уповноваженим з нагляду, який призначений Виконавчим Директором та Радником з етики Фонду ООН у галузі народонаселення. Таке співробітництво включає, але не обмежується, наступне: доступ до всіх працівників, представників, агентів та уповноважених осіб постачальника; надання всіх необхідних документів, у тому числі фінансових. Нездатність повною мірою співпрацювати зі слідством буде вважатися достатньою підставою для Фонду ООН у галузі народонаселення розірвати контракт з постачальником та відсторонити і зняти його зі списку зареєстрованих Фондом постачальників.

Конфіденційна гаряча лінія по боротьбі з шахрайством доступна для всіх учасників конкурсних торгів, про підозрілі та шахрайські дії має бути повідомлено через UNFPAInvestigationHotline.

X. Політика нульової толерантності

Фонд ООН у галузі народонаселення прийняв політику нульової толерантності щодо подарунків та знаків вдячності. Таким чином, прохання до постачальників не надсилати дарунки або проявляти інші знаки вдячності співробітникам Фонду ООН у галузі народонаселення. Детальніше з цими правилами можна ознайомитися тут: ZeroTolerancePolicy.

XI. Опротестування процесу подання пропозицій

Претенденти, які вважають, що до них були вчинені несправедливі дії під час процесу подання, оцінки пропозицій або присудження контракту можуть подати скаргу керівнику програми ЮНФПА Олесі Компанієць на електронну пошту: kompaniiets@unfpa.org. У разі незадоволення відповіддю, наданою керівником підрозділу ЮНФПА, претендент може звернутися до Голови Відділу закупівель ФН ООН procurement@unfpa.org.

XII. Зауваження

У разі неможливості доступу до будь-яких посилань у цьому запиті на подання пропозицій, претенденти можуть звернутися до співробітника Відділу закупівлі для отримання версії в форматі PDF.

 

 

БЛАНК ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ[1]

 

Найменування претендента:

 

Дата подання:

Click here to enter a date.

Номер запиту:

RFQNº UNFPA/UKR/RFQ/21/01

Валюта:

UAH

Термін дії цінової пропозиції:

(пропозиція має бути чинною протягом щонайменше 3 місяців після кінцевого строку надсилання пропозицій)

 

 

Опис

Кількість співробітників

Погодинна оплата

Кількість годин роботи

Загалом

 

  • Гонорари працівникам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума гонорару

UAH

 

  • Інші витрати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума інших витрат

UAH

 

Загальна сума контракту, без ПДВ

 (гонорари працівникам+ інші витрати)

UAH

 

Загальна сума контракту, з ПДВ

 (гонорари працівникам+ інші витрати)

UAH

 

               

Коментарі:

 

 

 

 

Цим засвідчую, що вище вказана компанія, яку я уповноважений представляти, переглянула Запит на Подання Пропозицій RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/21/01 [Організація онлайн ІТ навчальних тренінгових курсів],у тому числі всі додатки, зміни в документі (якщо такі мають місце) та відповіді ФН ООН на уточнювальні питання з боку потенційного постачальника. Також, компанія приймає Загальні умови договору ФН ООН та буде дотримуватися цієї цінової пропозиції до моменту закінчення терміну дії останньої.

 

 

Click here to enter a date.

 

Ім’я, прізвище та посада

Дата та місце

 

Додаток I:

Загальні умови договору:

De Minimis Contracts

 

 

Цей запит на подання пропозицій підпадає під дію Загальних умов договору ФН ООН: De Minimis Contracts, який можна знайти тут: English, Spanish і French

 

[1] Учасники конкурсу можуть додавати рядки та змінювати найменування витрат на свій розсуд, відповідно до запропонованого методу виконання замовлення.