Новини

Відібрані учасники для ІІІ Хакатону для вчителів "STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи"

5 квітень 2019

Вітаємо вчителів, яких відібрано учасниками ІІІ Хакатону для вчителів "STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи", який відбудеться 18-19 квітня у м. Маріуполь!

Організатори - CSR Ukraine, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за підтримки Уряду Естонії. Партнер - Інститут модернізації змісту освіти МОН.

Отримано 99 реєстрацій для участі в Хакатоні (62%, 9%, 29% зареєстрованих вчителів з Донецької, Луганської та Запорізької областей відповідно). З-поміж всіх учасників та учасниць обрано 42 вчителя, мотивації яких найбільше вразили організаторів:

1. Анамат Катерина Євгенівна, Волновахська ЗОШ 1
2. Баришник Світлана Михайлівна, Гродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області
3. Бартиш Ганна Ігорівна, Слов’янська загальноосвітня школа 13
4. Бистрова Юлія Віталіївна, Маріупольський механіко-металургійний коледж Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет»
5. Білан Наталя Сергіївна, Олексіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області
6. Гарькавець Яна Іванівна, Кремінська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4
7. Герасименко Олена Володимирівна, Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5"
8. Гофтарчук Яна Олегівна, КЗ «Очеретинський НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – дошкільний навчальних заклад (опорний навчальний заклад) Ясинуватського району Донецької області» 
9. Доброскок Наталія Миколаївна, Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9
10. Дорофєєва Олена Вікторівна, Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
11. Загоруйко Любов Михайлівна, Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області"
12. Іванова Світлана Олександрівна, КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №21 Маріупольської міської ради Донецької області"
13. Івлєва Оксана Миколаївна, Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17
14. Касьянова Аліна Сергіївна, Краматорський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа №32-дошкільний навчальний заклад)
15. Кобець Олена Олександрівна, Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради
16. Конова Ольга Анатоліївна, гімназія №17
17. Костіна Катерина Ігорівна, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54 Запорізької міської ради Запорізької області 
18. Лепська Валентина Миколаївна КЗ "Маріупольська гімназія #2 Маріупольської міської ради Донецької області"
19. Лященко Олена Миколаївна, Мелітопольська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 Мелітопольської міської ради Запорізької області
20. Матвєєва Наталія Миколаївна, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №18
21. Морозова Любов Миколаївна, Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11
22. Муратова Лола Сафараліївна, Рубіжанська загальноосвітня школа I- IIIступенів № 9
23. Нагорнова Тетяна Юріївна, КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат "Січовий колегіум"
24. Ніколаєва Олена Вікторівна, Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району
25. Овсієнко Яна Олександрівна, КЗ "Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІ ступенів" Василівської районної ради Запорізької області
26. Пономаренко Олена Олександрівна, Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради Донецької області
27. Романова Людмила Олексіївна, Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9 Бердянської міської ради Запорізької області
28. Рубленко Владислав Миколайович, Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Маріупольської міської ради Донецької області"
29. Румянцева Вікторія Юріївна, КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 56 Маріупольської міської ради Донецької області»
30. Салікова Кристина Павлівна, Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради
31. Семеніхіна Галина Михайлівна, Олександро-Калинівський ЗЗСО І-ІІ ступенів філія Іллінівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів з поглибленним вивченням іноземних мов Донецької області
32. Семенова Ольга Миколаївна, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Мелітопольської міської ради Запорізької області
33. Скляр Оксана Вiталіївна, Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Маріупольської міської ради Донецької області"
34. Стефаниць Ірина Савівна, Комунальний заклад "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 21 Маріупольської міської ради Донецької області"
35. Субботіна Юлія Вікторівна, КЗ "Мариупольская общеобразовательная школа I-III ступенив№ 68 Мариупольского городского совета Донецкой области"
36. Харченко Діана Миколаївна, Олександро-Калинівський ЗЗСО І-ІІступенів філія Іллінівського ОЗЗСО І-ІІІступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради Костянтинівського району
37. Ченцова Катерина Миколаївна, Комунальний заклад Навчально-виховний комплекс школа І ІІ ступенів ліцей Гарант Лисичанської міської ради Луганської області
38. Шаповалова Ірина Филимонівна, КЗ “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18”
39. Шубiна Вiкторiя Вiкторiвна, Костянтинiвмька загальноосвiтня школа 1-3 ступенiв #3 Костянтинiвськоi мiськоi ради Донецькоi областi
40. Ярова Катерина Сергіївна, Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Лисичанської міської ради Луганської області"
41. Ярова Анастасія Олександрівна, КЗ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №51"
42. Ящук Юрій Петрович, загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів КЗВО "Хортицька національна академія" ЗОР

Усі вищеперелічені учасники отримають сьогодні листа з підтвердженням участі в Хакатоні на електронні адреси вказані при реєстрації!

У випадку, якщо вам не надійшов лист 4 квітня, пишіть на ks@csr-ukraine.org.