You are here

Розробка та реалізація освітньої програми з блогерства (резиденція та онлайновий відеокурс) для молоді

 

Цей Запит на подання пропозицій відкритий для всіх офіційно створених компаній, які можуть надавати необхідні послуги та мають правоздатність на проведення діяльності в Україні або через уповноважене представництво.

 

І. Про UNFPA

 

              UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення,  є міжнародною агенцію з розвитку, метою котрої є забезпечення існування такого світу, в якому кожна вагітність бажана, кожні пологи безпечні та кожна молода людина може реалізувати свій потенціал.  

              UNFPA є провідною установою ООН, яка сприяє реалізації права кожної жінки, чоловіка та дитини на здорове життя та рівні можливості. Для отримання більш детальної інформації щодо діяльності Фонду, звертайтеся, будь-ласка, до веб-сайту: UNFPA about us.

 

Технічне завдання (ТЗ)

 

Передумови та опис програми

 

Питання розвитку гібридних медіа на сьогодні піднімається досить активно – вони сприяють відкритим дискусіям, активному залученню та громадянській активності. Щодня перед молодими людьми постають проблеми, які мають міжгалузевий характер і стосуються всього політичного порядку денного. Вони повинні мати можливість брати на себе відповідальність, мати право голосу та можливості для висловлювання на різні теми, розповідаючи світові про ті проблеми, що їх найбільше хвилюють; демонструвати іншим, що вони не самі, а найважливіше – надихати на діяльність, яка спрямована на формування стійкості, згуртованості, інклюзивності, процвітання, справедливості та сталості в суспільстві, особливо в контексті різних кризових ситуацій у часи нестабільності та небезпеки.

UNFPA в Україні запрошує кваліфікованих постачальників послуг та креативні агентства, що мають успішний досвід у сфері цифрового маркетингу та комунікацій, до розробки та реалізації гібридної освітньої програми з блогерства (резиденція та онлайновий відеокурс) для молоді. Обрана агенція має розробити зміст і програму курсу, провести онлайновий курс підвищення кваліфікації та офлайновий захід, записати відео-уроки/ модулі курсів, що передбачатиме залучення кваліфікованих експертів і спеціалістів у цій сфері до розробки такого контенту, провести курс підвищення кваліфікації та освітню промо-кампанію програми.

В основу тематичних питань програми будуть покладені гуманітарне реагування та мандат UNFPA; вони включатимуть у себе такі питання, як молодь і її роль під час гуманітарних криз; боротьба проти гендерного насильства; вирішення проблеми соціальних норм; сексуальне та репродуктивне здоров’я; професійний розвиток молоді протягом кризового періоду, тощо. Участь у курсі підвищення кваліфікації також надасть можливість молодим людям розповісти про свою роль у гуманітарному реагуванні та в заходах відновлення у своїх громадах, а також дасть їм змогу висловлюватися від імені молоді та діяти в якості послів UNFPA у своїх громадах.

Мета:

Освітня програма спрямована на надання допомоги молодим людям у розвитку навичок і вміння ефективно формулювати власні судження та вести комунікацію зі своєю цільовою аудиторією, бути готовими до дій під час конфлікту та протягом кризового періоду в своїх громадах, а також зміцнювати свою здатність до практичного впровадження мандату UNFPA. Курс закладе основу для створення майбутніх позитивних прикладів для наслідування для молоді та рушіїв змін.

 

II. Методологія

Обсяг робіт:

До складу Програми ввійдуть два види діяльності: гібридний освітній курс з блогерства для молоді та онлайновий освітній курс.

Перша частина – гібридний освітній курс – передбачає 5 тематичних днів у форматі 10 онлайнових практичних семінарів і два дні для проведення підсумкового заходу для випускників. Відомі та авторитетні українські блогери та лідери думок проведуть його для 25 представників молоді, які будуть обрані через відкритий конкурс. Навчальні практичні семінари повинні стати джерелом нових знань і навичок, а також будуть супроводжуватися практичними завданнями. Фінальний офлайновий захід дасть можливість випускникам представити результати проходження курсів (створені блоги). Він має бути проведений у форматі тімбілдінгу, за участі лідерів думок.

Друга частина – створення онлайн туторіалу (онлайновий курс) – має бути проведена у форматі 10 записаних відеоуроків від тренерів. Курс має бути заснований на навчальних матеріалах, підготовлених для курсу по блогерству, та оприлюднений на одній із платформ онлайн навчання (наприклад, Coursera, Prometheus, Edera, Zrozumilo! тощо). Освітній курс має поєднувати в собі корисний контент і практичну інформацію (від алгоритмів перевірки фактів до ресурсів для всіх).

 

Список запропонованих тем для онлайнового курсу містить, зокрема, наступне:

Обов’язково:

 ●      Основи ведення блогів. Успішний блог з нуля або виведення існуючого блогу на новий рівень

●      Основи ведення блогу: як створити контент-план

●      Основи ведення блогів: що можна і чого не можна робити для успішного блогу (критичне мислення, перевірка фактів і фейкові новини, відсутність “мови ненависті” у блогах)

●      Основи ведення блогів: дизайн і розвиток

●      Основи ведення блогів: технології

●      Основи ведення блогів: маркетинг

●      Основи ведення блогу: фінанси, монетизація свого блогу

●      Основи ведення блогів: візуальне представлення, редагування візуального контенту для соціальних мереж.

 

Цільова аудиторія та очікувані результати, які повинні бути досягнуті у 2022 році:

Освітня програма буде розрахована на молодих дівчат і хлопців віком 17-25 років.

●        Загалом 200 молодих дівчат і хлопців пройдуть курс на обраній платформі онлайн навчання

●        Загалом до курсу підвищення кваліфікації буде залучено 25 учасників (15 мають завершити навчання та взяти участь у фінальному заході)

Зона охоплення – вся країна (Україна).

 

План роботи:

1.           Знайти та запропонувати лідерів думок/ відомих блогерів/ фахівців у цій сфері (включити їхній гонорар до бюджету). Під час переговорного процесу UNFPA надасть перелік лідерів думок/ відомих блогерів/ фахівців, які можуть бути залучені. Після схвалення UNFPA, спільно з залученими експертами розробити зміст програми. Запропонувати місце проведення курсу (Instagram тощо).

2.           Створити візуальний стиль курсу. Розробити супутню  атрибутику, таку як футболки, крафтовий папір (для обгортки), наклейки.

3.           Розробити промо-кампанію для залучення молоді до курсу (діджитал, медіа)

4.           Організація курсу (5 днів) та його загальне забезпечення та реалізація (контакт з учасниками, експертами тощо) (сторінка в Instagram)

5.           Організація офлайнового заходу (2 дні) у місці, узгодженому з UNFPA (оренда, харчування, прийом учасників і спікерів/спікерок, технічна підтримка на стороні постачальника послуг)

6.           Запис відеоуроків (10 відео) за участі спікерів курсу. Відеоролики мають бути розміщені на освітній платформі (Prometheus, Coursera), а також завантажені на веб-сайт YouthWellBeing. Очікується щонайменше 10 000 переглядів (cумарно всіх відео) до кінця 2022 року.

Референси:

https://youtube.com/playlist?list=PLV4zy1apmIUZVpKXIe10gUUaTRShmiZry

 

Очікувані результати

Період

Розробка програми для курсу підвищення кваліфікації із залученням лідерів думок, блогерів і спеціалістів.

До 30 липня

Промо- та медіа-кампанія. Попередній відбір учасників та учасниць.

До 15 серпня

Підготовка, проведення онлайнового курсу підвищення кваліфікації

Проведення офлайнового заходу

До 15 вересня

Запис і монтаж відеоуроків

До 31 жовтня

Звітність

До 15 грудня

 

Оплата

 

Послуги

Умови та терміни оплати

1.

Звіт щодо наданих послуг у рамках вимог ТЗ  за період із 27 червня до 30 вересня 2022 року

Оплата 50% від суми договору до 15 жовтня

2.

Звіт щодо наданих послуг у рамках вимог ТЗ  за період із 1 жовтня до 10 грудня 2022 року

Оплата 50% від суми договору до 31 грудня

 

 

Інтелектуальна власність

Уся інформація, що відноситься до цього проекту (документальна, візуальна, цифрова, кібер, проектна документація і т.д.), із якою Підрядник може вступити в контакт при виконанні своїх обов'язків відповідно до цього завдання, залишається власністю Фонду ООН у галузі народонаселення, який має виняткові права на їх використання. За винятком цілей даного завдання, інформація не повинна бути розкрита громадськості або використовуватися в будь-якому виді без письмового дозволу Фонду ООН у галузі народонаселення відповідно до національних і міжнародних законів про авторські права.

Вимоги щодо кваліфікації

UNFPA шукає постачальника послуг з підтвердженим досвідом у плануванні та проведенні комунікаційних кампаній, бажано соціальних кампаній.

Учасник тендеру повинен:

●       бути резидентом або мати юридичне представництво в Україні, та відповідну офіційну реєстрацію

●       діяти у сфері комунікацій не менше 3 років

●       мати досвід у сфері досліджень та комунікаційних кампаній

●       продемонструвати здатність дотримуватися термінів і працювати у напружених умовах

●       вільно володіти українською мовою

Попередній досвід співпраці з однією з агенцій у структурі ООН є перевагою.

 

Питання

Питання або запити на додаткові роз'яснення можна задати під час організаційної зустрічі, яка відбудеться 21 червня, 2022, о 11:00 год  за Київським часом через конференцію ZOOM (посилання на засідання конференції буде надано пізніше).

 

У разі вашої участі в організаційній зустрічі ми просимо надіслати підтвердження з повним іменем вашого представника контактній особі UNFPA до 15:00 за київським часом, 20 червня 2022 року.

 

 

Контактна особа:

Марина Семененко

Електронна адреса:

semenenko@unfpa.org

 

Якщо ви не можете взяти участь у дискусії, надішліть свої запитання та запити контактній особі UNFPA 

(див. Контакти у таблиці вище).

 

На питання буде надіслано відповідь в письмовій формі. Відповіді будуть розіслані серед усіх зацікавлених сторін якнайшвидше.

 

Кінцевий термін подання питань - четвер, 23 червня, 2022, 17:00 год  за Київським часом.

 

 

III. Зміст пропозицій

Пропозиції мають надсилатися електронною поштою, за можливістю, одним повідомленням, залежно від розміру файлу та мають вміщувати:

 

а) Технічну пропозицію, що повинна містити презентацію, яка дозволить оцінити підхід спеціаліста (-ки) / агентства за критеріями, що подані нижче. Зокрема, презентація має містити:

  1. Бачення, ідеї, творчий підхід, відповідність ТЗ зі створення курсу по блогінгу для молоді (у тому числі бачення записаних роликів)
  2. Бачення промо- та медіа-кампанії
  3. Досвід роботи агентства та ключових співробітників у соціальних кампаніях. Портфоліо.
  4. Досвід співпраці з агенціями ООН.

 

 

 Технічна пропозиція має бути подана в електронному вигляді на пошту, сказану у розділі IV.

б) Подану виключно згідно відповідного бланку цінову пропозицію.

Мова пропозиції англійська або українська.

Технічна та цінова пропозиція мають бути надіслані окремими файлами та бути підписані відповідним керівником компанії та надіслані у форматі PDF.

 

 

IV. Інструкції для подання

Пропозиції мають бути підготовлені згідно Розділу III і IV разом з відповідно заповненим і підписаним бланком цінової пропозиції, надіслані до контактної особи тільки на вказану електронну пошту не пізніше ніж: вівторок, 28 червня 2022, 17:00 за Київським часом. Пропозиції надіслані на будь-яку іншу електронну пошту не будуть прийняті до розгляду.

Контактна особа:

Ірина Богун

Електронна адреса:

ua-procurement@unfpa.org

 

 

Зверніть увагу на наступні інструкції щодо електронного подання:

Тема повідомлення має включати таке посилання: RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/22/15

  • Пропозиції, що містять невірно вказану тему повідомлення можуть бути пропущені адміністратором та, таким чином, не потрапити до розгляду.
  • Загальний обсяг повідомлення, що надсилається не має перевищувати 20 MB (у тому числі, сам лист, надані додатки та заголовки). При великих розмірах файлу з технічним описом, останні мають надсилатися окремо до кінцевого строку подання пропозицій.

 

V. Оцінка пропозицій

Спеціалізована оціночна комісія проводитиме оцінку пропозицій у два етапи: технічні пропозиції будуть розглянуті на відповідність вимогам та порівняння цінових пропозицій.

 

Teхнічна оцінка (максимально 100 балів)

Технічні пропозиції будуть оцінені згідно з умовами, вказаними в розділі про вимоги до надання послуг/ Розділ II Технічного завдання, та відповідно до критеріїв оцінки, що подані нижче.

 

Критерії

[A] Максимальна кількість балів

[B]

Отримані бали

[C]

Вага (%)

[B] x [C] = [D]

Загальна кількість балів

Бачення, ідеї, творчий підхід, відповідність ТЗ зі створення курсу по блогінгу для молоді (у тому числі бачення записаних роликів)

100

 

55%

 

Бачення промо- та медіа-кампанії

100

 

25%

 

Досвід роботи агентства та ключових співробітників у соціальних кампаніях. Портфоліо.

100

 

15%

 

Досвід співпраці з агенціями ООН.

100

 

5%

 

Загальна сума

400

 

100%

 

 

 

Наступна шкала оцінювання буде використана для забезпечення об'єктивної оцінки:

Рівень, який відповідає вимогам Технічного завдання, що базується на фактичних даних, включених в пропозицію

Бали зі 100

Значно перевищує вимоги

90 – 100

Перевищує вимоги

80 – 89

Відповідає вимогам

70 – 79

Не відповідає вимогам

до 70

 

Фінансова оцінка (максимально 100 балів)

Цінові пропозиції будуть оцінені тільки від тих постачальників, чиї технічні пропозиції набрали мінімальну кількість балів – 70 після технічної оцінки.

 

Цінові пропозиції будуть оцінені на основі відповідності до вимог форми цінової пропозиції. Максимальна кількість балів для цінової пропозиції – 100, будуть передані найменшій сумарній ціні на основі спеціальної формули наданої у Технічному завданні. Усі інші цінові пропозиції отримають бали у зворотній пропорції згідно такої формули:

 

Фінансова оцінка =

Найнижча подана ціна ($)

X 100 (Максимальна кількість балів)

Цінова пропозиція, яка оцінюється ($)

Загальний бал

              Сумарна оцінка для кожної пропозиції буде середньозваженою сумою оцінки за технічну та фінансову пропозиції. Максимальна сума балів – 100 балів.

Загальний бал =70% Технічної оцінки + 30% Фінансової оцінки

 

VI. Визначення переможця

Договір на термін до 31 грудня 2022 року між UNFPA та постачальником буде укладено з тим претендентом, чия пропозиція набере найвищій бал за сумарною оцінкою та буде відповідати вимогам документації конкурсних торгів.

VII. Право на змінення вимог під час прийняття рішень

              Фонд ООН у галузі народонаселення залишає за собою право збільшувати або зменшувати на 20% обсяг замовлення наданого в цьому запиті на подання пропозицій, без зміни ціни за одиницю товару або інших умов.

VIII. Умови оплати

Оплата здійснюється відповідно до отримання Замовником перелічених вище продуктів (результатів роботи), а також на основі наданого повного пакету супровідної платіжної документації. Оплата здійснюється у валюті: українських гривнях. У випадку використання двох валют, курсом обміну вважається операційний курс Організації Об'єднаних Націй в той день, в який Фонд ООН у галузі народонаселення повідомляє про здійснення цих платежів (веб: www.treasury.un.org). Термін оплати складає 30 днів після отримання товаросупровідних документів, рахунків-фактур та іншої документації, що вимагається договором.

IX. Шахрайство і корупція

Фонд ООН у галузі народонаселення прагне запобігати, виявляти та вживати дій проти всіх випадків шахрайства щодо Фонду ООН у галузі народонаселення та третіх сторін, які беруть участь у діяльності Фонду ООН у галузі народонаселення. З політикою Фонду ООН у галузі народонаселення щодо шахрайства та корупції можна ознайомитися тут: FraudPolicy. Подання пропозицій учасником передбачає, що останній ознайомлений з даними правилами.

У разі та за потреби, постачальники, їх дочірні підприємства, агенти, посередники і керівники мають співпрацювати з Управлінням з аудиту та нагляду Фонду ООН у галузі народонаселення, а також з будь-яким іншим уповноваженим з нагляду, який призначений Виконавчим Директором та Радником з етики Фонду ООН у галузі народонаселення. Таке співробітництво включає, але не обмежується, наступне: доступ до всіх працівників, представників, агентів та уповноважених осіб постачальника; надання всіх необхідних документів, у тому числі фінансових. Нездатність повною мірою співпрацювати зі слідством буде вважатися достатньою підставою для Фонду ООН у галузі народонаселення розірвати контракт з постачальником та відсторонити і зняти його зі списку зареєстрованих Фондом постачальників.

Конфіденційна гаряча лінія по боротьбі з шахрайством доступна для всіх учасників конкурсних торгів, про підозрілі та шахрайські дії має бути повідомлено через UNFPAInvestigationHotline.

 

X. Політика нульової толерантності

Фонд ООН у галузі народонаселення прийняв політику нульової толерантності щодо подарунків та знаків вдячності. Таким чином, прохання до постачальників не надсилати дарунки або проявляти інші знаки вдячності співробітникам Фонду ООН у галузі народонаселення. Детальніше з цими правилами можна ознайомитися тут: ZeroTolerancePolicy.

 

XI. Опротестування процесу подання пропозицій

Претенденти, які вважають, що до них були вчинені несправедливі дії під час процесу подання, оцінки пропозицій або присудження контракту можуть подати скаргу керівнику програми ЮНФПА Олесі Компанієць на електронну пошту: kompaniiets@unfpa.org. У разі незадоволення відповіддю, наданою керівником підрозділу ЮНФПА, претендент може звернутися до Голови Відділу закупівель Фонду ООН у галузі народонаселення procurement@unfpa.org.

 

XII. Зауваження

У разі неможливості доступу до будь-яких посилань у цьому запиті на подання пропозицій, претенденти можуть звернутися до співробітника Відділу закупівлі для отримання версії в форматі PDF.

 

 

БЛАНК ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Найменування претендента:

 

 

Дата подання:

Click here to enter a date.

 

Номер запиту:

UNFPA/UKR/RFQ/22/15

 

Валюта:

UAH

 

Термін дії цінової пропозиції:

(пропозиція має бути чинною протягом щонайменше 3 місяців після кінцевого строку надсилання пропозицій)

Пропозиції надаються без урахування ПДВ оскільки Фонд ООН у галузі народонаселення звільнено від сплати ПДВ

 

 

Опис

Кількість співробітників

Погодинна оплата

Кількість годин роботи

Загалом

  • Професійні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума професійних гонорарів

 

  • Дрібні поточні витрати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума дрібних поточних витрат

 

Загальна сума контракту

 (Професійні гонорари + дрібні поточні витрати), грн. без ПДВ

 

 

 

 

 

Цим засвідчую, що вище вказана компанія, яку я уповноважений представляти, переглянула Запит на Подання Пропозицій RFQ Nº UNFPA/UKR/RFQ/22/15 [Розробка та реалізація освітньої програми з блогерства (резиденція та онлайновий відеокурс) для молоді],у тому числі всі додатки, зміни в документі (якщо такі мають місце) та відповіді Фонду ООН у галузі народонаселення на уточнювальні питання Фонду ООН у галузі народонаселення з боку потенційного постачальника. Також, компанія приймає Загальні умови договору та буде дотримуватися цієї цінової пропозиції до моменту закінчення терміну дії останньої.

 

 

Click here to enter a date.

 

Ім’я, прізвище та посада

Дата та місце

 

Загальний наявний бюджет - USD 30 000

 

 

 

 

Додаток I:

Загальні умови договору:

De Minimis Contracts

 

 

Цей запит на подання пропозицій підпадає під дію Загальних умов договору Фонду ООН у галузі народонаселення: De Minimis Contracts, який можна знайти тут: English, Spanish і French